Page
  • Home
  • Aktualności
  • Rozkład jazdy na weekend (18-19 listopada). Wydarzenia w Śremie i okolicy

Rozkład jazdy na weekend (18-19 listopada). Wydarzenia w Śremie i okolicy

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Połowa listopada za nami. Pogoda jest raczej mało zachęcająca do aktywności na zewnątrz, ale jest kilka ciekawych wydarzeń, które być może skłonią Was do wyjścia z domu.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Na sobotę warto zaplanować wycieczkę do Biblioteki Publicznej w Śremie (ul. Grunwaldzka). Na ten dzień, bowiem zaplanowano gratkę dla fanów Harry Pottera. Co prawda na część zajęć nie ma już miejsc, ale nic straconego. Nadal można wziąć udział w grze terenowej oraz w maratonie filmowym. Szczegóły na plakacie poniżej.

Dzien Z Harrym Potterem
fot. mat. organizatora

Również w sobotę, 18 listopada po raz kolejny sala widowiskowa Muzeum Śremskiego zamieni się w scenę teatralną. Już o godz. 16.00 rozpocznie się spektakl pt. „Rubinowe gody”. Są jeszcze bilety na to wydarzenie.

W sobotę, 18 listopada w Kinoteatrze Słonko wystąpi Robert Kasprzycki Band. Bilety na to wydarzenie w cenie 60 zł dostępne są w kasie kina lub Biurze Obsługi Klienta ŚOK. Początek koncertu o godz. 17.00.

Natomiast w niedzielę Chór Consensus świętuje ważny jubileusz – 15-lecie działalności. Owszem, to trzeba przyznać jasno, że przez te 15 lat skład chóru się nieco zmienił, ale większość osób jest z nim związana już od lat. Wiec jeśli chcecie razem z jego członkami celebrować ten jubileusz i macie ochotę trochę się „ukulturalnić” i wybrać na koncert, to koniecznie zapiszcie sobie w kalendarzu datę – 19 listopada. Jubileuszowy koncert rozpocznie się o godz. 18.00 w sali bankietowej Gabi w Mchach. Darmowe wejściówki można dostać w Centrum Kultury: tel. 61 28 22 616 lub poprzez stronę internetową CK Książ.

Na weekend poleca się również Kinoteatr Słonko. Repertuar poniżej.

Repertuar Kinoteatr Slonko
fot. materiał organizatora

Zostaw komentarz