Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Robert Kasprzycki Band w KCEK – zmiana terminu!

18 listopada 17:00 - 19:00

To ma być koncert wyjątkowy! W sobotę 18 listopada, w sali widowiskowej Katolickiego Centrum Edukacji i Kultury wystąpi Robert Kasprzycki Band.

Koncert, który zagramy w Śremie będzie koncertem wyjątkowym. Nie tylko dlatego, że znów wrócę do rodzinnego miasta. Nie tylko dlatego, że zagramy piosenki z wszystkich sześciu płyt. Ten koncert będzie powrotem z albumem „Mała Łazienkowa” w wersji zespołowej. Nagrałem ten album bardzo szybko, w bardzo oszczędnej wersji – człowiek i gitara. Mimo to, udało się mu zabrzmieć jako płyta tygodnia w rozgłośniach, takich jak Radio Poznań czy Radio Kraków. Potem jednak graliśmy te piosenki w wersji szerszej, pełniejszej, bardziej kolorowej. Mam nadzieję, że spodoba się Państwu to, co pokażemy w listopadzie. Już się na tę wizytę cieszymy – zapewnia Robert Kasprzycki.

Bilety w cenie od 55 zł można kupić:

  • w BOK ŚOK
  • w kasie Kinoteatru Słonko
  • przez serwis bilety24.pl

Osoby, które nabyły bilety na majowy termin poprzez serwis bilety24.pl otrzymają automatyczny zwrot środków na konto.
Natomiast Ci z Państwa, którzy zakupili bilety w kasie Kinoteatrze Słonko lub w Biurze Obsługi Klienta ŚOK proszeni są o zgłoszenie się do nas z biletem lub dowodem jego zakupu, celem dokonania zwrotu – informuje ekipa Śremskiego Ośrodka Kultury.

Szczegóły

Data:
18 listopada
Godzina:
17:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Śremski Ośrodek Kultury

Miejsce wydarzenia

Katolickie Centrum Edukacji i Kultury