||

Przedświąteczna gorączka zakupowa i efekt w postaci stłuczek w Śremie

Stłuczka Na Ul Gostyńskiej
fot. KPP Śrem
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Przedświąteczny piątek to jak zwykle w okresie przed świętami, każdymi świętami, wzmożony ruch na ulicach Śremu. Chwila nieuwagi i skończyło się na kolizjach.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Ulica Gostyńska w Śremie w piątek 5 stycznia przeżywała oblężenie kierowców. Ci udawali się na przedświąteczne zakupy, bo przecież sobota 6 stycznia jest świętem, a co za tym idzie – zakupów w tym dniu nie zrobimy.


Dominik Sworowski
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

To wystarczyło, by tylko na tej jednej ulicy w naszym mieście doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Na szczęście oba zakończyły się jedynie na uszkodzeniach pojazdów.Najpierw do zderzenia doszło około południa, a później przed godziną 16.30.

– Dziś, w Śremie na ul. Gostyńskiej, kierująca Daewoo Lanos nie zachowała bezpiecznego odstępu od poprzedzającego ją pojazdu i najechała na tył fiata, który się przemieścił i najechał na tył peugeota. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała i policjanci drogówki zakończyli sprawę w postępowaniu mandatowym.

– podinsp. Ewa Kasińska, oficer prasowy KPP Śrem informowała w dniu 5 stycznia.

W drugim zdarzeniu, które miało miejsce kilka godzin później, służby o wypadku zostały powiadomione przez automatyczny system eCall. Tam doszło do bocznego zderzenia i również obyło się bez poważnie poszkodowanych, choć jedna z osób biorących udział w stłuczce została zabrana do szpitala na badania.

Zostaw komentarz