Manieczki
Piłkarze "Orkana" wzięli rewanż za jesienną porażkę

Rewanż “Orkana” z Boguszynem na piątkę

Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Piłkarze KSGB Manieczki udanie zrewanżowali się ekipie Dąb Boguszyn za jesienną porażkę i rozgromili rywali na własnym boisku aż 5:0.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Po pierwszej połowie niewiele wskazywało na to, że podopieczni Dawida Kaczmarka aż tak wysoko rozprawią się z rywalami. Mimo przewagi i okazji przed przerwą kibice goli nie zobaczyli. Najlepsze okazje mieli Mateusz Michałowski i Mateusz Kurzyński, którzy nie wykorzystali sytuacji sam na sam z bramkarzem. Ponadto po dwójkowej akcji obu „setkę” miał Michałowski, ale trafił w poprzeczkę.

W 53 minucie rywali „napoczął” wprowadzony po przerwie Dawid Hauf i rozwiązał się worek z bramkami. Szybko podwyższył Mateusz Kurzyński, a po 70 minutach było już 3:0, bo na listę strzelców wpisał się Adrian Chwaliszewski. Rywali dobili jeszcze Kurzyński oraz Jakub Urbański, który ustalił wynik na 5:0.Mieliśmy swój plan na ten mecz i można powiedzieć, że wypalił – powiedział trener Dawid Kaczmarek. – Zmieniliśmy ustawienie i zagraliśmy dwójką napastników, co przyniosło efekt w postaci sporej ilości sytuacji bramkowych. Długo jednak nie mogliśmy się wstrzelić. Chcieliśmy się zrewanżować za porażkę jesienią i cel został osiągnięty. Cieszy mnie także fakt, że zafunkcjonowały zmiany, bo dwa trafienia były autorstwa zawodników rezerwowych – dodał.

KSGB: M.Malicki – Piorunowski, Komorowski, S.Malicki (72’ Wesołek), Substyk (76’ Wachowicz), Simon (65’ Pietrowski), Marek Michałowski, Chwaliszewski, Drobiński (46’ Hauf), Kurzyński (80’ Pasiciel), Mateusz Michałowski (76’ Urbański).

W sobotę ekipę „Orkana” czeka wyjazdowy mecz z Piastem Nowy Belęcin.

Zostaw komentarz