Zaproszenie Na Pzredstawienie Krolewna Sniezka
  • Home
  • Aktualności
  • „Królewna Śnieżka” w Dolsku. Zaproszenie na przedstawienie

„Królewna Śnieżka” w Dolsku. Zaproszenie na przedstawienie

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Artyści dolskiej sceny przygotowali niespodziankę z okazji Dnia Dziecka – spektakl „Królewna Śnieżka”.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Bajkę o sympatycznej królewnie Śnieżce zna chyba każdy. Dolscy artyści pod kierunkiem Beaty Szafraniak, nauczycielki języka polskiego w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Masłowie, postanowili zaprezentować historię znanej i lubianej bohaterki, przygotowując okolicznościowe przedstawienie.
Kto wcieli się w rolę Śnieżki, a kto będzie złą macochą? Co jeszcze wydarzy się na scenie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań najlepiej szukać podczas premiery, czyli 24 maja.
Spektakl zostanie zaprezentowany dwukrotnie: o godz. 16.30 oraz 18.30.
Wstęp wolny, jednak ilość miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki można otrzymać w Bibliotece Publicznej MiG Dolsk. Kto pierwszy, ten lepszy…
Zaproszenie adresowane jest do dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
Podczas spektaklu przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy dla ośmioletniej dolszczanki – Mai Staszak.
Przypomnijmy, że dziewczynka cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, padaczkę i chorobę Hirschshprunga, czyli wrodzoną bezobjawowość jelita grubego. Wymaga stałej opieki.

Aktualnie Maja zbiera środki na specjalistyczny wózek oraz rehabilitację, które pozwalają poprawić komfort życia małej dolszczanki. W sieci cały czas prowadzona jest zbiórka na te właśnie cel: https://zrzutka.pl/jmj8hj?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2yed2K5xypkrjJb9UoB8wK55QUO8aPxkCWsUA-c-Esfu_g5m5mNzUv3WeNHiJL_zWbewZrdTzmLFcOeZVAY8luAsY-L1CJ37FM1FZn6TR3H



Zostaw komentarz