Image
Przed nami 8. odsłona wielkiego święta muzyki rockowej – Książ Rock Zone Festiwal/fot. arch. red.
  • Home
  • Książ Wlkp.
  • Już wkrótce Książ Rock Zone Festiwal. Można zostać współorganizatorem festiwalu!

Już wkrótce Książ Rock Zone Festiwal. Można zostać współorganizatorem festiwalu!

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Przed nami 8. odsłona wielkiego święta muzyki rockowej – Książ Rock Zone Festiwal. W tym roku impreza odbędzie się tradycyjnie w ksiąskim amfiteatrze w sobotę, 19 sierpnia. Można zostać współorganizatorem festiwalu.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Za nami Prince Summer Festival, Centrum Hip-Hop Festival, a teraz nadszedł czas na rockowe klimaty, bowiem już 19 sierpnia w Książu Wlkp. odbędzie się 8. edycja festiwalu Książ Rock Zone. Jest to impreza rockowa, która od kilku lat gości najlepsze polskie zespoły rockowe. Co ważne, koncert jest całkowicie bezpłatny!

fot. materiał organizatora

Tym razem będziecie mieli przyjemność bawić się przy muzyce:  • Orgasmatron (Tribute Band Mötorhead),
  • The Legacy – Tribute to Iron Maiden
  • Titanium
  • Łukasz Łyczkowski & 5 RANO
  • Trylion
  • Exist
  • Tassack

Czym jest Książ Rock Zone Festiwal?

Książ Rock Zone Festiwal to muzyczny projekt, który narodził się kilkanaście lat temu z ogromnej miłości i pasji do muzyki rockowej. Jest to projekt, który z każdą kolejną edycją stawał się coraz popularniejszy nie tylko w naszym regionie, ale w całym kraju, meldując się na stałe na festiwalowej mapie Polski. Książ Rock Zone Festiwal to impreza, na którą przyjeżdżają miłośnicy muzyki na żywo z całego kraju.

Można zostać współorganizatorem festiwalu

Michał Zakrzewski, pomysłodawca festiwalu założył zrzutkę, która ma pomóc w sfinansowaniu festiwalu. Swój mały grosz może dołożyć każdy!

Od samego początku naszym głównym celem, naszą nadrzędną misją, było propagowanie muzyki rockowej szerszej publiczności, stwarzając im możliwość obejrzenia dobrych występów na żywo na świeżym powietrzu w okresie letnim. Książ Rock Zone Festiwal nigdy nie był imprezą biletowaną i chcemy, aby tak pozostało

podkreśla M. Zakrzewski

Wspomina też więcej o misji całego wydarzenia. – Misja ta stała się jeszcze bardziej znacząca w obecnych trudnych czasach, wychodzenia z pandemii Covid – 19, która spustoszyła życie kulturalne na całym świecie. My już wiemy, jak ważne społecznie jest jak najszybsze odbudowanie poczucia wspólnoty w społeczeństwie, dlatego angażując jeszcze więcej sił, energii i pasji udało nam się przygotować tegoroczną – 8. edycję naszego festiwalu – dodaje.

Jednak nie byłoby to możliwe bez środków finansowych. – Niestety tego typu projekty non profit potrzebują wsparcia. Bez pomocy finansowej nie mamy szans przetrwać i dalej realizować naszej misji. Część kosztów organizacji imprezy pokrywa Centrum Kultury Książ Wielkopolski. Te środki są dla nas dużym wsparciem, ale nie pokrywają wszystkich zobowiązań. W związku z tym prosimy o wsparcie naszej kulturalnej inicjatywy finansowo – wyjaśnia Michał Zakrzewski.

Stąd też pomysł, by założyć zbiórkę publiczną na portalu zrzutka.pl (Festiwal Rockowy KSIĄZ ROCK ZONE 2023).

Zostaw komentarz