||||

Książ Rock Zone Festiwal 2023. Był ogień!

Książ Rock Zone 2023 (130)
Fot. D. Górna
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Sobotni upalny wieczór (19 sierpnia) w Książu Wlkp. należał do fanów mocnych brzmień. W ksiąskim amfiteatrze już po raz ósmy odbył się Książ Rock Zone Festiwal. I jak zawsze był ogień!


Berdychowski Wv

Koncert zainaugurował polski thrash metalowy zespół Tassack. Następnie na scenie wystąpił Exist, również grający thrash metal, a po nim publiczność rozgrzał Trylion, który na scenie prezentuje się dość ciekawie, bowiem perkusista jednocześnie pełni rolę wokalisty.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Później było już tylko goręcej. Gdy sceną zawładnął zespół „The Legacy” i charyzmatyczny wokalista – Jasiek Popławski, publiczność oszalała. Zespół słynie z tego, że w wyśmienity sposób oddaje hołd twórczości brytyjskiej legendy heavy metalu – IRON MAIDEN. I tak też było tego wieczoru!

Po nich sceną zawładnął zespół Orgasmatron, który tworzą muzycy ze znanych polskich kapel, takich jak Acid Drinkers, CETI czy Flapjack, z legendarnym Titusem na czele. Ten band z kolei oddaje hołd swoim idolom, czyli grupie Motorhead. I trzeba przyznać, że robi to naprawdę dobrze.

Zwieńczeniem tej edycji festiwalu był występ zespołu Titanium z Ostrowa Wielkopolskiego, serwującego mocną dawkę power metalu.

Na koniec przypomnijmy, że Książ Rock Zone Festiwal to muzyczny projekt, który narodził się kilkanaście lat temu z ogromnej miłości i pasji do muzyki rockowej. Jest to projekt, który z każdą kolejną edycją stawał się coraz popularniejszy nie tylko w naszym regionie, ale w całym kraju meldując się na stałe na festiwalowej mapie Polski. Książ Rock Zone Festiwal to impreza, na którą przyjeżdżają miłośnicy rocka z całego kraju. A za projektem stoi Michał Zakrzewski, który przy wsparciu CK Książ Wlkp. i gminy Książ Wlkp. tworzy to wyjątkowe widowisko.

  W Kaliszu piłkarze Warty zrobili kolejny krok w kierunku IV ligi

Jeden komentarz

Zostaw komentarz