Cross Srem Gp
W niedzielę odbędzie się ostatni bieg II edycji Cross Śrem Grand Prix - fot. M.Fujak
  • Home
  • Sport
  • Przed nami ostatnia odsłona Cross Śrem Grand Prix

Przed nami ostatnia odsłona Cross Śrem Grand Prix

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Przed nami czwarty, a zarazem ostatni już bieg w ramach drugiej edycji zmagań z cyklu Cross Śrem Grand Prix. Start w najbliższą niedziele o godzinie 12.00.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Przypomnijmy, że cały cykl składa się z czterech biegów. Trzy już są za uczestnikami, a ostatni odbędzie się w niedzielę, tj. 21 kwietnia. Tradycyjnie już biegacze ścigają się po leśnych ścieżkach lasu w okolicach zalewu i orlika w Psarskim. Licząca 5 km trasa jest bardzo wymagająca, bowiem składa się z wielu wzniesień, czy trudnych zbiegów. Do tej pory za każdym razem na starcie stawała około setka chętnych, aby się z nią zmierzyć. Jak będzie tym razem?

Biuro zawodów rusza już o 9.30. Zapisy przyjmowane będą do godziny 11.15. Wówczas zakończy się wydawanie numerów startowych.Na mecie każdy otrzyma medal, a najlepsi biegacze całego cyklu w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymają statuetki i nagrody.

Organizatorami Cross Śrem Grand Prix, które odbywają się pod hasłem „Biegnij z duchem”, są Śremski Sport, Gmina Śrem oraz śremski oddział PGO S.A. Odlewnia Żeliwa i Nadleśnictwo Konstantynowo.

Zostaw komentarz