+1
0
+1
0

Remisem 2:2 zakończył się wyjazdowy pojedynek KSGB Manieczki ze Zjednoczonymi Pudliszki. – Wynik sprawiedliwy, bo pierwsza połowa dla nas, a druga dla rywali – podsumował trener Dawid Kaczmarek.

Berdychowski Kwiecien2 2024

Już w 2 minucie prowadzenie „Orkanowi” zapewnił niezawodny Mateusz Michałowski i choć po pół godzinie gry gospodarze doprowadzili do wyrównania, to przed przerwą popularny „Cicik” trafił ponownie. Po pierwszej połowie było 2:1, ale obie drużyny miały jeszcze po jednej „setce”. Michałowski przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem, z kolei Mikołaj Malicki wygrał starcie z napastnikiem rywali.

Druga połowa należała do Zjednoczonych, którzy w 58 minucie osiągnęli cel i wyrównali. Widząc iż goście opadli z sił chcieli pójść za ciosem, ale nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść mimo iż „Orkan” kończył mecz w dziesiątkę, bo w końcówce drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Marcin Substyk.

Dobrze weszliśmy w mecz i z pierwszej połowy można było być zadowolonym, bo była dobra w naszym wykonaniu – powiedział trener Dawid Kaczmarek. – W drugiej połowie zabrakło sił, co było pokłosiem bardzo słabej frekwencji treningowej kluczowych zawodników. Uczulałem, że rywale dobrze biją stałe fragmenty gry, ale niestety mimo to po nich traciliśmy bramki. Wciąż nie mogłem skorzystać z kontuzjowanych Chwaliszewskiego, Jakubiaka, Meissnera i Drobińskiego, za kartki pauzował Komorowski, a na miesiąc z powodów zawodowych wypadł Bąkowski. Biorąc to wszystko pod uwagę z remisu trzeba być zadowolonym – dodał.

KSGB: M.Malicki – Piorunowski (67’ Simon), S.Malicki, Lewandowicz, Substyk, Marek Michałowski, Kaczmarek (60’ Grabny), Mocek (76’ Wachowicz),

W sobotę o 15.00 zespół z Manieczek podejmować będzie lidera – LUKS Stare Bojanowo.