Dsc 1217
Instal Partner ma szanse na podwójny sukces, czyli puchar i mistrzostwo. Musi jednak pokonać najgroźniejszych konkurentów - fot. M.Fujak
  • Home
  • Sport
  • Dziś poznamy mistrza halowej Green Bike Ligi

Dziś poznamy mistrza halowej Green Bike Ligi

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Wieczorem w hali Śremskiego Sportu zapadną ostateczne rozstrzygnięcia halowej Green Bike Ligi. Dowiemy się, czy Breeding Center zostanie zdetronizowany przez Instal Partner bądź LKS Lubiatowo, a w walce o podium liczy się jeszcze Znak Big.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Tak ciekawej końcówki śremskiej “halówki” dawno nie było. Przed ostatnimi pojedynkami cztery drużyny pozostają w grze o mistrzostwo, a dla jednej z nich zabraknie miejsca na podium.

Walka o tytuł rozpocznie się już o 15.30, ale decydujące będą bezpośrednie pojedynki pomiędzy zainteresowanymi drużynami. Teoretycznie w najlepszej sytuacji jest Instal Partner. Zdobywca Pucharu Ligi może sięgnąć o drugie trofeum bez oglądania się na innych. Warunek jest jeden – musi wygrać trzy ostatnie mecze. “Na rozgrzewkę” o 15.30 zagra z Grzybek-Lipski, a potem czekają go starcia z LKS Lubiatowo (19.30) i Breeding Center (20.30). Kto wie, czy ten ostatni mecz nie zadecyduje o tytule.

Każde potknięcie Instal Partner będzie szansą dla pozostałych ekip. LKS Lubiatowo ma na rozkładzie Znak Big (17.30) i Hajmat Sport (18.30).

Teoretycznie najmniejsze szanse ma Znak Big Futsal, ale jeśli pokona LKS i Grzybek-Lipski, to może liczyć na podium, bo rywale na pewno pogubią punkty w bezpośrednich pojedynkach.

Zostaw komentarz