Instal Partner Puchar
Sponsor Instal Partner – Szymon Wojciechowski wraz z kapitanem Janem Wojciechowskim odebrali puchar z rąk Ryszarda Mitmańskiego ze Śremskiego Sportu - fot. M.Fujak

0

Piłkarze Instal Partner zostali triumfatorami Pucharu Green Bike Ligi. To pierwsze trofeum zespołu, który w sobotę może sięgnąć także po mistrzostwo ligi.

Berdychowski Kwiecien2 2024

W sobotnie popołudnie w hali Śremskiego Sportu zapadły ostateczne rozstrzygnięcia tegorocznego Pucharu Ligi.

W pierwszym półfinale Ucho Prezesa postawiło się faworyzowanej ekipie LKS Lubiatowo, ale niespodzianki nie było. Ekipa Krystiana Majzy wygrała 2:1 i czekała na swojego finałowego rywala. Został nim Instal Partner, który stoczył wyrównany bój ze Znak Big Futsal. Do przerwy był remis 1:1 i taki wynik utrzymywał się niemalże do samego końca. Ostatnia minuta należała jednak do Instal Partner, który zadał dwa ciosy i wygrał 3:1.

Ostatni mecz godny był finału. Instal Partner prowadził już 3:0 i wydawało się, że jest po przysłowiowych zawodach. Tymczasem LKS nie odpuszczał i doprowadził do remisu. Instal Partner zdobył czwartą bramkę, na którą odpowiedziała także ekipa z Lubiatowa. Zanosiło się na karne, ale do tych ostatecznie nie doszło. Gol Jakuba Wojciechowskiego sprawił, że trofeum zdobył Instal Partner.

Instal Partner Druzyna

Obie drużyny okazję do rewanżu będą miały już w najbliższą sobotę, kiedy rozegrane zostaną ostatnie mecze ligowe. Obie są w grze o mistrzostwo, więc tym razem stawką może być tytuł.