Img 8838
Plakat wydarzenia (fot. Parafia Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Śremie/fb)

Majówka z Farą

Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Parafia Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Śremie zaprasza na ,,Majówkę przy Farze”, która odbędzie się 3 maja na parkingu kościelnym w godzinach 13.00-17.30.

Na miejscu będą atrakcje dla dzieci i starszych, wspólne świętowanie przy muzyce i jedzeniu od cateringu Rzepka. Ma to mieć charakter biesiadny. Ponadto pojawią się różne słodkości. Dla dzieci przygotowano specjalnie animacje. Pojawi się także Ochotnicza Straż Pożarna. Zostanie zorganizowane także stoisko z „przydasiami”, czyli różnymi gadżetami, akcesoriami, które w najmniej oczekiwanym momencie ratują sytuację życiową.

Przygrywać będzie parafialny zespół młodzieżowy, więc także pojawią się tzw. tańce lednickie, które pochodzą ze Spotkań Lednickich zapoczątkowanych przez o. Jana Górę OP.

„Kochani, to będzie bardzo muzyczna Majówka pod Farą.”

– podkreśla młodzież.

Partnerami Majówki są: Catering Rzepka, Towarzystwo Pomocy Potrzebującym im. Św. Brata Alberta “NADZIEJA”, KGW Mechlina, Ognisko Walusia, Andrzej i Zygi, Sklep Major, oraz osoby prywatne. Parafia apeluje, iż jeśli ktoś jeszcze chciałby dołączyć, proszą o wiadomość prywatną. Patronat medialny objęła Tv Relax.

Zostaw komentarz