+1
0
+1
0

Bartosz Pawlicki wygrał trzeci bieg w ramach drugiej edycji zmagań z cyklu Cross Śrem Grand Prix. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Berdychowski Kwiecien2 2024

W minioną niedzielę tegoroczne zmagania minęły półmetek. Do zakończenia edycji pozostał już bowiem tylko jeden bieg. Tym razem na starcie stanęło 86 zawodników i zawodniczek. Pogoda do biegania była wręcz idealna, co sprzyjało dobrym wynikom. Najszybciej liczącą nieco ponad 5 km pętlę po leśnych ścieżkach lasu w okolicach zalewu i orlika w Psarskim pokonał Bartosz Pawlicki. Na mecie zameldował się po 21 minutach i 2 sekundach. Tuż za nim ze stratą 12 sekund był Artur Brzozowski, a Mikołaj Handke wygrał walkę o trzecie miejsce z Wojciechem Meissnerem. Wśród pań najlepsza była Jagoda Musielak, która wyprzedziła Agnieszkę Golak i Martę Wojtkowiak.

Organizatorami cyklu są Śremski Sport, Gmina Śrem oraz śremski oddział PGO S.A. Odlewnia Żeliwa i Nadleśnictwo Konstantynowo.