|||

Cztery lata minęły bardzo szybko. Śremska Rada Seniorów kończy działalność

Rada Seniorów Śrem 2024
Pierwsza kadencja Śremskiej Rady Seniorów właśnie przemija / fot. M. Czubak
Co o tym sądzisz?
+1
3
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0

Pierwsza kadencja Śremskiej Rady Seniorów dobiega końca. Wkrótce wybory i powołanie nowych członków tego organu doradczego przy burmistrzu.


Berdychowski Wv

Podsumowanie I kadencji Śremskiej Rady Seniorów, które odbyło się 21 lutego br. w sali KCEK w Śremie, było wyjątkowym momentem dla wszystkich zaangażowanych. Przewodnicząca Teresa Oleksy serdecznie powitała zgromadzonych i podziękowała za cztery lata wspólnej działalności, w tym trudny okres pandemii, który znacząco wpłynął na możliwości organizacji wydarzeń.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

– Trudna była ta kadencja. Mieliśmy tę trudność, że rozpoczynaliśmy tę pracę. Logistycznie sobie wszystko poukładaliśmy. Ale myślę, że była ona udana. Co mogliśmy, to zrobiliśmy. Kto tylko chciał skorzystać ze wszystkich aktywności, które proponowaliśmy, to na pewno był zadowolony. Pewnie nie wszystkim się podobało no i może byliśmy mniej asertywni.

– mówi Teresa Oleksy, przewodnicząca Śremskiej Rady Seniorów.

Podczas spotkania członkowie rady zostali uhonorowani specjalnymi upominkami wręczonymi przez burmistrza i dyrektora Centrum Usług Społecznych (CUS). To symboliczne gesty uznania dla ich zaangażowania i wkładu w rozwój społeczności seniorów w Śremie.

Śremska Rada Seniorów powołana została 21 listopada 2019 r. Jej inaugurujące posiedzenie odbyło się 25 lutego 2020 roku.

Zmiany w Śremskiej Radzie Seniorów. Zrezygnował Wojciech Strabel

Celem Śremskiej Rady Seniorów jest wspieranie i reprezentowanie środowiskowe starszych, zamieszkałych w gminie Śrem. Rada ma charakter konsultacyjny, doradczy, inicjatywny, może podejmować współpracę z organizacjami pozarządowymi, instytucjami i jednostkami administracji publicznej oraz innymi radami seniorów.

  Rozstrzygnięto konkurs ofert na realizację zadań publicznych w gminie Dolsk. Kto otrzymał dotację?

Zostaw komentarz