||

Potrzeba środków na remont domu po pożarze w Psarskiem

Pożar Kuchni
fot. KP PSP Śrem
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

Na rzecz pogorzelców z Psarskiego utworzono zbiórkę w serwisie zrzutka.pl.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Pożar wybuchł w kuchni i szybko rozprzestrzenił się na dwa pomieszczenia, tj. kuchnię i salon. W ciągu 15 minut oba pomieszczenia uległy sporym zniszczeniom, a ogień i dym spowodowały szkody w całym domu.


Dominik Sworowski
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Czteroosobowa rodzina, która zamieszkiwała ten dom, straciła dach nad głową. Skala uszkodzeń jest tak wielka, że nie jest to odpowiednie miejsce do zamieszkania. Na szczęście nikt nie ucierpiał fizycznie podczas pożaru.Syn właścicieli, który był jedyną osobą przebywającą w domu w chwili wybuchu pożaru, został obudzony przez swoje psy, które zareagowały szczekaniem. Dzięki temu udało mu się opuścić dom bez uszczerbku na zdrowiu.

Niestety, jeden z psów schował się pod łóżkiem i zatruł się dymem. Konieczna była wizyta w specjalistycznej klinice, gdzie pies został poddany 24-godzinnej obserwacji.

Z pożaru w Śremie uratowali psa. Zwierzę przeżyło, ale część budynku…

Strażacy zjawili się na miejscu, aby ugasić pożar, ale nie udało im się ustalić przyczyny jego wybuchu.

– Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe dla tej wspaniałej rodziny, by mogli jak najszybciej rozpocząć remont i w niedalekiej przyszłości wrócić do swojego domu, który do tej pory był dla nich oazą bezpieczeństwa. Nikt z nas nie przypuszcza, że będzie musiał kiedyś poprosić o pomoc. Ja to robię dzisiaj. Straty materialne są ogromne. Potrzebny jest gruntowny remont wszystkich pomieszczeń, wymiana okien i instalacji w całym domu. Na chwilę obecną sytuacja finansowa rodziny nie pozwala na pokrycie kosztów odbudowy bez wsparcia ludzi dobrej woli. Każda pomoc ma ogromne znaczenie i już teraz wszystkim Wam z całego serca dziękuję w imieniu swoim i poszkodowanej rodziny.

– apeluje organizatorka zbiórki w serwisie zrzutka.pl

Zostaw komentarz