||

Warta Śrem przedłuża umowę sponsorską z Leopol Meble Polska!

Img 20240112 Wa0001~3
Prezesi po podpisaniu umów (od lewej Piotr Prewicz, Dominik Sworowski - fot. Leopol Meble Polska)
Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
2
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0

W piątek 12 stycznia 2023 roku w siedzibie firmy Leopol Meble Polska w Zbrudzewie odbyło się spotkanie prezesa Lepolu Piotra Prewicza i prezesa Śremskiego Klubu Sportowego Warta Dominika Sworowskiego. W wyniku rozmów, strony postanowiły przedłużyć umowę sponsorską.


Dominik Sworowski
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Leopol Polska to największa firma w regionie śremskim, zajmująca się produkcją mebli. Od 2022 roku jest sponsorem Warty Śrem. W ramach umowy sponsorskiej, Leopol Polska będzie nadal wspierać klub finansowo, a także będzie mieć prawo do umieszczania swojej nazwy i logotypu na strojach meczowych, materiałach promocyjnych oraz na stadionie Warty Śrem. Jest to potrzebna pomoc w walce klubu o awans do wymarzonej IV ligi. Prezesi obu firm wyrazili zadowolenie z przedłużenia umowy i udzielili nam odpowiedzi:

„Dziękujemy firmie Leopol Polska za wsparcie naszego klubu. Dzięki temu możemy dalej rozwijać się i osiągać kolejne sukcesy. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie i liczymy na dalszą współpracę

– powiedział Dominik Sworowski, prezes Śremskiego Klubu Sportowego Warta.

„Jesteśmy dumni, że możemy być częścią sukcesów Warty Śrem. Cieszymy się na dalszą współpracę i życzymy klubowi wielu sukcesów” 

– skomentował Piotr Prewicz, prezes firmy Leopol Polska.

Zostaw komentarz