Elfy i śnieżynki w szkole w Masłowie

Elfy I Sniezynki W Szkole W Maslowie Imikolajwprzedszkolu Fot. Zspmaslowo 7
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

6 grudnia w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Masłowie lekcje prowadziły elfy, śnieżynki i… renifery.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Tegoroczne mikołajki długo pozostaną w pamięci uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Masłowie. Lekcje zamiast nauczycieli prowadziły sympatyczne elfy, uczniowie z radością przyswajali wiedzę. Był taniec, zabawa i mnóstwo uśmiechu.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Lekcje w świątecznym klimacieNa uczniów czekały świąteczne konkursy, zadania i quizy, nie zabrakło także twórczego dekorowania pierniczków, łupania orzechów, prezentów, skakania przez mikołajowa rózgę oraz wspólnego kolędowania. Uczniowie wykazali się doskonałą znajomością kolęd i pastorałek.

Dopełnieniem szkolnych mikołajek były piękna sceneria, o którą zadbali uczniowie i nauczyciele.

Mikołaj w przedszkolu

Równie wesoło i wyjątkowo było w przedszkolu w Wieszczyczynie. Dzieci od rana wypatrywały niecodziennego gościa, czyli świętego Mikołaja. Gość nie zawiódł i nawet nie kazał długo na siebie czekać. Pojawił się tuż po śniadaniu.

Przedszkolaki powitały Mikołaja świątecznymi piosenkami, prezentując tym samym własne talenty i umiejętności wokalne, Z zainteresowaniem słuchały historii świętego Mikołaja, dowiedziały się też, jaka jest geneza mikołajek. Podczas spotkania nie zabrakło nurtujących dzieci pytań, na które Mikołaj starał się rzetelnie odpowiedzieć.

Finałowym i jednocześnie najbardziej wyczekiwanym momentem było wręczenie przedszkolakom mikołajkowych upominków.

Zostaw komentarz