||

Śremski WOPR łączy siły z PSP Śrem

Wopr Psp Współpraca
WOPR Śrem zacieśnia współpracę z komendą PSP w Śremie / fot. KP PSP Śrem
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Inicjatywa ta, mająca na celu wspieranie współpracy, ćwiczeń oraz szkoleń, została zainaugurowana w obecności prezesa WOPR, Krzysztofa Gabrysiaka, oraz Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Śremie, brygadiera Tomasza Kierzka.


Berdychowski Wv

Podpisanie porozumienia jest krokiem w kierunku zacieśnienia współpracy pomiędzy dwoma kluczowymi instytucjami, które odgrywają istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu na akwenach. Porozumienie obejmuje obszary wspólnych ćwiczeń, szkoleń oraz działań, które pozwolą na skoordynowane reagowanie w sytuacjach kryzysowych.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Prezes WOPR, Krzysztof Gabrysiak, wyraził nadzieję, że ta forma współpracy przyczyni się do jeszcze lepszej koordynacji działań ratunkowych.

Komendant Powiatowy PSP, brygadier Tomasz Kierzek, również wyraził pozytywne podejście do współpracy z WOPR.

Nowa łódź Miejsko-Powiatowego WOPR w Śremie

Zacieśnienie relacji pomiędzy WOPR a PSP Śrem to krok w kierunku doskonalenia działań ratunkowych i zwiększenia bezpieczeństwa społeczności lokalnej. Mieszkańcy mogą być pewni, że ich bezpieczeństwo stoi na pierwszym miejscu, a instytucje odpowiedzialne za udzielanie pomocy są gotowe do współpracy na rzecz dobra ogółu społeczeństwa.

Jeden komentarz

Zostaw komentarz