Img 1700742544682
Tak było podczas IV edycji Senior Song w Klubie Relax/ fot. W. Kaptur
  • Home
  • Aktualności
  • Seniorzy urzekli swym głosem publiczność! IV Senior Song w Klubie Relax

Seniorzy urzekli swym głosem publiczność! IV Senior Song w Klubie Relax

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Zachwycający głos, hipnotyzujący taniec i fantastyczne stroje. Podczas IV edycji Senior Song zadbano o każdy najmniejszy szczegół. Cała relacja z wydarzenia poniżej.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Ostatnio seniorzy ze Śremu i okolic mieli okazję uczestniczyć w wielu aktywnościach z okazji Śremskich Dni Seniora 2023. Podsumowanie tego wydarzenia znajduje się w artykule poniżej:

Tym razem jednak odbyła się czwarta edycja konkursu Senior Song pod Patronatem Starosty Śremskiego. W środę (22 listopada) sala Klubu Relax zamieniła się w scenę muzyczną, gdzie wiele utalentowanych osób podzieliło się swoim talentem z publicznością. Udział w wydarzeniu wzięli seniorzy z różnych klubów, działających na terenie naszego miasta. Natomiast samo przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Towarzystwo Pomocy Potrzebującym im. św. Brata Alberta ,,Nadzieja’’ w Śremie oraz Klub Relax SM w Śremie. 

IV Senior Song poprowadziła pomysłodawczyni konkursu i koordynatorka – Henryka Socha. W jury zasiedli: Karolina Mozgwa, Lech Wawrzynowicz i Roman Szydłowski. Podczas swojego przemówienia wicestarosta Piotr Ruta życzył seniorom wszystkiego co dobre oraz udanej zabawy. 

W trakcie trwania konkursu występowały zarówno zespoły jak i soliści, którzy urzekli swym śpiewem oraz pięknymi i przemyślanymi strojami. Dla publiczności zagrał także chór Moniuszko oraz zaśpiewał po angielsku chór ,,Young 60’s’’. Uczestnicy, którzy przyglądali się występom byli zachwyceni i aktywnie włączyli się poprzez klaskanie w rytm muzyki czy kołysanie. Dla zwycięzców IV edycji Senior Song przygotowano specjalne nagrody, a dla innych uczestników upominki. Seniorzy na długo zapamiętają rozśpiewaną środę. 

Zostaw komentarz