+1
0
+1
0

Reprezentanci LKS Piast Śrem pokazali się z dobrej strony w kolejnym turnieju z cyklu Grand Prix Klubu Raszyn.

Berdychowski Wv

W rozgrywanym w minioną niedzielę w Poznaniu trzecim już turnieju wystąpiło 22 szachistów, a wśród nich było trzech zawodników ze Śremu. Bardzo dobrze wypadł Tomasz Kozłowski. Szachista Piasta zgromadził 7 punktów w 9 rundach, co dało mu drugie miejsce w klasyfikacji końcowej. Turniej do udanych zaliczy także Piotr Hoffmann. 66-letni wiceprezes śremskiego klubu wywalczył 5,5 punkta i zajął wysokie, piąte miejsce. W turnieju zagrał także prezes Piotr Kaczmarek, który zdobył 3,5 punkta i sklasyfikowany został na 16 pozycji.

Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Kolejny, czwarty turniej z cyklu Grand Prix Klubu Raszyn zaplanowano na 3 grudnia.