Boks1
PAtryk Klupś i jego podopieczni przebywają w Ciechocinku, gdzie walczyć będą o medale w Pucharze Polski - fot. ŚKB Warta
  • Home
  • Sport
  • Młodzi bokserzy Warty walczą w Pucharze Polski w Ciechocinku

Młodzi bokserzy Warty walczą w Pucharze Polski w Ciechocinku

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Ostatni poważny turniej czeka młodych bokserów Śremskiego Klubu Bokserskiego Warta. W Ciechocinku walczą oni w Pucharze Polski.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Do Ciechocinka podopieczni Patryka Klupsia udali się w miniony wtorek. Pod okiem trenera przebywa ośmioosobowa kadra. W kategorii U15 powalczą Lena Jankowiak, Antonina Szmyt, Emil Konieczny Stanisław Musielak i Nikodem Szymkowiak. Z kolei w grupie wiekowej U17 sprawdzą się Aleksander Kilanowski, Miroslava Lisovenko oraz Szymon Dawicki, którzy na co dzień trenują w Środzie Wlkp. u trenera Maksymiliana Szymańskiego.

Turniej jest bardzo mocno obsadzony i o medale łatwo nie będzie. Młodzi śremscy pięściarze jadą jednak powalczyć o medale, a jeśli nawet ich nie zdobędą, to będą mieli za sobą kolejne cenne doświadczenie.– Każdy start dla tych naszych młodych adeptów to obycie w ringu i duża dawka wiedzy, bo z każdej walki trzeba wyciągać wnioski – mówi trener Patryk Klupś. – Chcemy zaprezentować się jak najlepiej, ale bez względu na to, jak wypadniemy będziemy mieli materiał do analizy i wiedzę nad czym musimy pracować jeszcze mocniej – dodał.

Wyjazd bokserów do Ciechocinka został dofinansowany przez Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii, które wspiera ŚKB Warta i jest jego głównym sponsorem.

O wynikach osiągniętych przez śremską młodzież poinformujemy po ich powrocie z Pucharu Polski.

Zostaw komentarz