Bistronatalerzu Wp

Gdzie w wielkopolsce zjeść pysznie i domowo?

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Czy w Wielkopolsce można znaleźć restauracje, gdzie króluje nasza rodzima kuchnia, czeka na Ciebie miła obsługa i domowa atmosfera? Zapraszamy do naszego artykułu!

“Bistro na Talerzu” – domowa kuchnia w sercu Wielkopolski


Berdychowski Kwiecien2 2024

W sercu Wielkopolski, gdzie tradycja kulinarnej doskonałości sięga daleko wstecz, istnieje sieć restauracji “Bistro na Talerzu”, która doskonale oddaje ducha tego regionu. “Bistro na Talerzu” to nie tylko restauracja, to marka, która łączy w sobie autentyczne doznania kulinarnych podróży z serdecznym przyjęciem i pasją do lokalnych smaków.

Gdzie jesteśmy?

Rodzina “Bistro na Talerzu” składa się z czterech urokliwych lokali, rozlokowanych w różnych miastach Wielkopolski, które oferują niepowtarzalne doznania kulinarno-kulturowe, zachwycając mieszkańców jak i podróżnych poszukujących autentycznych smaków domowej kuchni. Gdzie znajdziesz nasze restauracje?

  1. Śrem – ul. Powstańców Wielkopolskich 19
  2. Jarocin – ul. NSZZ Solidarności 10
  3. Środa Wielkopolska – ul. Czerwonego Krzyża 18
  4. Ostrów Wielkopolski – ul. Kaliska 81

Świeżo i lokalnie

Cechą charakterystyczną każdej z restauracji “Bistro na Talerzu” jest zamiłowanie do wykorzystywania wyłącznie najświeższych składników pochodzących od lokalnych gospodarstw. Kucharze starannie dobierają każdy składnik, dbając o to, by dania nie tylko cieszyły podniebienia, ale także były zdrowe i odżywcze. Dzięki temu filozofia “Bistro na Talerzu” nie tylko smakuje wyśmienicie, ale również wspiera lokalne firmy i świetnie odnajduje się w lokalnej społeczności.

Tradycyjnie i domowo

W menu “Bistro na Talerzu” można znaleźć bogactwo tradycyjnych smaków kuchni polskiej, takich jak schabowy z jajkiem, gołąbki, mielone i świeża ryba. Restauracja serwuje również rozgrzewające zupy, takie jak zupa pomidorowa, żurek, czy flaki. Dodatki do dań obejmują świeże ziemniaki, różne rodzaje kaszy oraz domowe pyzy i kopytka, które doskonale uzupełniają smak tradycyjnych dań.

Dodatkowo, restauracje “Bistro na Talerzu” oferują unikalną możliwość, żeby goście samodzielnie skomponowali swój ulubiony zestaw, wybierając preferowane dania główne oraz dodatki, co pozwala na indywidualne dopasowanie posiłku do gustu i upodobań każdego gościa. To sprawia, że doświadczenie gastronomiczne staje się jeszcze bardziej satysfakcjonujące, bo gość może zjeść to, na co aktualnie ma ochotę!

Serdecznie i z uśmiechem

Jednak to nie tylko jedzenie czyni “Bistro na Talerzu” wyjątkowym. To również ciepła i serdeczna obsługa, która sprawia, że każdy gość czuje się jak w domu. Personel, zawsze uśmiechnięty i gotowy do pomocy w wyborze idealnego dania, tworzy atmosferę, która sprawia, że powrót do tych restauracji jest niemal nieunikniony!

Warto nas odwiedzić!

Zapraszamy do “Bistro na Talerzu” w samym sercu Wielkopolski! Skomponujesz swój ulubiony zestaw, wybierając spośród naszych pysznych dań i świeżych dodatków. Czekamy na Ciebie i Twoich bliskich, byście mogli doświadczyć niezapomnianych smaków naszego regionu. Wpadnijcie i poczujcie ciepło naszej rodzinnej atmosfery!

Naszą pełną ofertę znajdziesz także na naszej stronie internetowej: https://bistronatalerzu.pl, gdzie możesz zobaczyć każdy z naszych lokali i przekonać się, co serwujemy w naszym menu!

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Oferta Pracy Kierowcy

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]