||

Poetycki wieczór w Filii Biblioteki Publicznej  w Kórniku/Bninie

395283348 727929849375535 9031869052375693593 N
fot. Biblioteka Publiczna w Kórniku
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Filia Biblioteki Publicznej w Kórniku/Bninie przy ul. Rynek 16 poetycko spędziła wieczór w środę (25 października). Recital poetycki ,,Pomiędzy nocą a snem’’ zachwycił publiczność.


Berdychowski Wv

Mieszkańcy Kórnika tłumnie przybyli do filii bibliotecznej w środę (25 października) o godz. 18:00. Bowiem odbywał się niesamowity recital poetycki ,,Pomiędzy nocą a snem’’ w wykonaniu Oli Dove – Aleksandry Gołębowskiej oraz Seql – Dawida Sekula. 


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Kim oni są?

Ola Dove, czyli Aleksandra Gołębowska to artystka z okolic Kórnika i absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej w Wągrowcu. Silnie związana z muzyką oscyluje między muzyką alternatywną, poezją śpiewaną i jazzem. Jak to w życiu bywa – trzeba wszystkiego spróbować! W przeszłości związała się z Pracownią Słowa i Poezji w CK Zamku w Poznaniu. Na swoim artystycznym koncie ma wiele występów podczas różnych konkursów. Aleksandra Gołębowska pracuje z dziećmi ucząc angielskiego w Maryland Kraina Języków w Kórniku. Ponadto również maluje jako Ola Dove rysuje.

Seql, czyli Dawid Sekula to multiinstrumentalista-samouk i aranżer muzyczny. Od kilku lat mieszka w gminie Kórnik. Pracuje jako nauczyciel w szkole. Dawid Sekula współpracuje z wieloma różnymi ludźmi jako muzyk sesyjny. W swojej przeszłości był członkiem paru muzycznych zespołów. Wielu może go kojarzy z Mam Talent kiedy występował jako jeden z uczenistów z zespołem Lorem. Dwa lata temu rozpoczął organizację koncertów domowych i współdziała z wieloma agencjami koncertowymi, m.in. Borówka Music. Również nie stroni od muzycznych doznań i obecnie poszukuje nowej formy brzmień.

  Adam Lewandowski - wywiad przed II turą [WIDEO]

Zostaw komentarz