Dw434 Borgowo Zdarzenie Drogowe 2023 (2)
fot. M. Czubak

Jechał zbyt blisko i doszło do zderzenia aut w Borgowie

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Przez kilkadziesiąt minut zablokowana w obu kierunkach była droga wojewódzka 434 w miejscowości Borgowo. To w skutek zderzenia dwóch aut. Jedna z osób biorących udział w stłuczce trafiła pod opiekę medyków z karetki pogotowia.


Berdychowski Kwiecien2 2024

W miniony piątek około godziny 14 na ruchliwej trasie wojewódzkiej 434, na wysokości miejscowości Borgowo, doszło do zderzenia BMW z audi. Do stłuczki doszło na pasie w kierunku Śremu, jednak zablokowane dla ruchu były oba kierunki. To za sprawą BMW, które po uderzeniu w tył jadącego przed nim audi przesunęło się na pas ruchu o przeciwnym kierunku.

Wszyscy podróżujący samochodami opuścili je o własnych siłach. Jedna z osób podróżujących audi uskarżała się na dolegliwości bólowe i do niej wezwano karetkę pogotowia. Na szczęście kobieta nie odniosła żadnych obrażeń ciała i nie było potrzeby jej hospitalizacji.Policja winnego zderzenia aut uznała młodego kierowcę BMW, który nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w jego tył. Na tej podstawie mężczyzna, mieszkaniec gminy Dolsk, został ukarany mandatem karnym. Jego konto zasiliły również punkty karne.

Zostaw komentarz