|||

Nie zatrzymała się na skrzyżowaniu. Wypadek pod Lucinami

Wypadek Luciny
fot. Czytelnik TZŚ

19 października w godzinach popołudniowych służby z Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzymały nieprecyzyjną informację, która mówiła o wjechaniu auta do rowu. Na miejscu okazało się, że na skrzyżowaniu zderzyły się dwa auta osobowe.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Kwadrans po godzinie 18 policja i straż pożarna przyjęły zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, w którym miał uczestniczyć jeden pojazd. Samochód osobowy miał zjechać do rowu. Osoby nim podróżujące miały z niego wyjść o własnych siłach. Sytuacja zastana na miejscu się nieco różniła od tego, co przekazało CPR.

Na miejscu, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 432 z ulicami Wiejską i Wspólną, a więc w pobliżu Lucin, doszło do zderzenia dwóch aut, którymi łącznie podróżowało kilka osób oraz pies.Strażacy przybyli na miejsce zaczęli zajmować się poszkodowanymi i powiadomili pogotowie ratunkowe o zdarzeniu. Ostatecznie na skutek wypadku jedna z osób trafiła do szpitala.

Wg wstępnych ustaleń policji, winę za zderzenie aut ponosi kierująca citroenem, która jadąc od strony Dąbrowy, nie ustąpiła pierwszeństwa mercedesowi, który poruszał się z kierunku Zaniemyśla w stronę Śremu.

Jeden komentarz

Zostaw komentarz