Image
fot. KPP Śrem (nadesłane)
  • Home
  • Aktualności
  • Grozili dostawcy pizzy, teraz mogą trafić do więzienia. Agresywne trio ze Śremu zatrzymane

Grozili dostawcy pizzy, teraz mogą trafić do więzienia. Agresywne trio ze Śremu zatrzymane

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Policjanci ze Śremu, we współpracy z funkcjonariuszami grupy realizacyjnej oraz prewencji, skutecznie zidentyfikowali i zatrzymali trzech agresywnych mieszkańców miasta.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Zdarzenie miało miejsce 16 września około godz. 20:00. Wtedy Komenda Powiatowa Policji w Śremie otrzymała zgłoszenie o trzech nieznanych sprawcach, którzy bez uzasadnionego powodu zaatakowali dostawcę pizzy, który realizował zamówienie dostawy pizzy.

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia policjanci z wydziału kryminalnego podjęli działania i szybko zlokalizowali sprawców. Tego samego dnia, we współpracy z funkcjonariuszami grupy realizacyjnej oraz prewencji, zatrzymano dwóch agresywnych mieszkańców Śremu, którzy byli pod wpływem alkoholu. 48-letni mieszkaniec miasta miał prawie trzy promile alkoholu w organizmie, podczas gdy 30-letni zatrzymany miał prawie dwa i pół promila. Następnego dnia, tj. 17 września, kryminalni zatrzymali trzeciego napastnika, 41-letniego śremianina.– Z zebranego w sprawie materiału wynika, że agresorzy, na śremskim osiedlu Jeziorany, zachowywali się w sposób chuligański i bez powodu stosowali przemoc oraz groźby wobec dostawcy pizzy, który zaparkował samochód na parkingu przed blokiem i po prostu chciał dostarczyć zamówienie do klienta.

– podaje podinspektor Ewa Kasińska, oficer prasowy KPP Śrem.

Zatrzymanym postawiono zarzuty. Sprawa nadal jest w toku i zostanie rozstrzygnięta przez sąd.

Zostaw komentarz