Image
Impreza rowerowa pn. „Rowerem do Dąbrowy” zwieńczyła sezon turystyczny w regionie śremskim/Fot. D. Górna

Sezon rowerowy zakończyli w Dąbrowie

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dąbrowie zaprosili miłośników rowerów na wspólne zakończenie sezonu. Impreza odbyła się w sobotę, 16 września na boisku dąbrowskiej szkoły.


Berdychowski Wv

Impreza rowerowa pn. „Rowerem do Dąbrowy” zwieńczyła sezon turystyczny w regionie śremskim. W wydarzeniu udział wzięli cykliści z całego powiatu. Byli uczniowie szkół, miłośnicy rajdów rowerowych ze Śremskim Sportem oraz seniorzy.

Wydarzenie oficjalnie otwarto o godzinie 11.00. Następnie uczestnicy zostali zaproszeni do udziału w konkurencjach sprawnościowych, które wcale do łatwych nie należały. Trzeba było wykazać swoje umiejętności w skakaniu przez skakankę, kręceniu hula hop, podbijaniu piłki i slalomie rowerowym. Na najlepszych czekały nagrody.Ponadto uczestnicy imprezy zostali zaproszeni na smaczny poczęstunek przygotowany przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Był też instruktaż pierwszej pomocy przedmedycznej, zaprezentowany przez Śremską Grupę Nieustannych Optymistów Krówka Mała, a także konsultacje techniczne dla rowerzystów (Green Bike) oraz spotkanie z klubem krótkofalowców Lambda.

Zostaw komentarz