Image
  • Home
  • Aktualności
  • Po raz kolejny udowodniliśmy, że w Śremie nie brakuje słońca

Po raz kolejny udowodniliśmy, że w Śremie nie brakuje słońca

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W sobotnie słoneczne popołudnie (16 września) ogród i dziedziniec Muzeum Śremskiego opanowali najmłodsi. Tego dnia bowiem odbyła się druga odsłona imprezy pn. „Tyle słońca w naszym mieście”.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Pod hasłem „Tyle słońca w naszym mieście” kryje się piknik profilaktyczny, sfinansowany ze środków gminy Śrem, dotykający problemów uzależnień w gminie Śrem. Nic zatem dziwnego, że tego dnia w ogrodzie muzeum można było spotkać niezwykle sympatyczną ekipę Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Śremie w towarzystwie Krzysztofa Tomaszewskiego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Niezawodna ekipa PSSE i KPP w Śremie/Fot. D. Górna

Podczas pikniku dobrą radą służyli również sąsiedzi muzeum i zarazem pracownicy zaprzyjaźnionego banku PKO BP. Były też stoiska z książkami, słodkościami i zabawkami. O dobry nastrój najmłodszych zadbał Krzysztof Przyjemski, który zaproponował dzieciom zabawę z bańkami, balonami i mini tor przeszkód.Krzysztof Przyjemski/Fot. D. Górna

Ponadto w amfiteatrze zaplanowano trzy występy. Najpierw publiczność, zwłaszcza tę najmłodszą, rozgrzał Wujek Ogórek. Po nim sceną zawładnęły trzy piękne kobiety (ABBA Cover Band), które zaśpiewały covery największych hitów ABBY. I trzeba przyznać, że zrobiły to wyśmienicie. Na deser była gratka dla fanów bluesa i rocka, bowiem wystąpił zespół Salen, który w swoim repertuarze ma najlepsze kawałki Dżemu.

ABBA Cover Band/Fot. D. Górna

Oczywiście podczas rodzinnego festynu była również dostępna wystawa czasowa pt. „Malować… przyglądać się uważnie” Grzegorza Ratajczyka.

1 Comments Text

Zostaw komentarz