||

Zakończenie lata u Kawalerów

Zakończenie Lata U Kawalerów (11)
To było niezwykle wesołe pożegnanie wakacji u Kawalerów/Fot. W. Kaptur
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Wakacje, wakacje i po wakacjach. W piątkowe popołudnie (1 września) zakończenie wakacji wspólnie świętowali mali i duzi mieszkańcy Śremu, którzy skorzystali z zaproszenia Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu.


Berdychowski Wv

Impreza pn. „Pożegnanie lata u Kawalerów” zaczęła się punktualnie o godz. 14.00. Na ulicy zagościła dmuchana zjeżdżalnia, z której dzieci chętnie korzystały. Wśród tłumu pojawił się uwielbiany przez dzieci animator – Krzysztof Przyjemski, który zabawiał najmłodszych. Jedną z popularnych aktywności było przeciąganie liny. Rywalizacja stała się zacięta! Obie strony dzielnie walczyły o zwycięstwo.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Fot. W. Kaptur

Każdy ze śmiechem również próbował zrobić duże bańki mydlane. Długie kolejki ustawiały się do stoiska z malowaniem twarzy i przy kole fortuny ze słodyczami. Uczestnicy mogli poczęstować się zupą pomidorową z ryżem. Niezwykłym doświadczeniem okazało się głaskanie alpak. Ich futro jest bardzo miękkie i przyjemne w dotyku.

Fot. W. Kaptur

Na scenie pojawił się Jakub Tylman, który podziękował wszystkim za okazane wsparcie i zapowiedział wejście gwiazdy tego popołudnia – Norbiego. Uczestnicy zabawy chętnie ruszali się do rytmu jego muzyki i z pasją śpiewali doskonale znane kawałki. Wiele osób poprosiło również o wspólne selfie.

Fot. W. Kaptur

Nie mogło zabraknąć również fotobudki 360 stopni, z którą śremianie zapoznali się podczas Alei Gwiazd. Do wyboru mieli sporo akcesoriów, m.in. różowa peruka, okulary w kształcie pączków, maska batmana. Odbyło się również losowanie nagród. Każdy los wygrywał, a główną nagrodą był voucher do księgarni.

  Powitali wiosnę nad Jeziorem Grzymisławskim

Zostaw komentarz