Dsc 2824
W sobotę (13 kwietnia) dzieci bawiły się na festynie rodzinnym ,,Powitanie wiosny''/ fot. W. Kaptur

Powitali wiosnę nad Jeziorem Grzymisławskim

Co o tym sądzisz?
+1
3
+1
2
+1
2
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

W sobotę (13 kwietnia) nad Jeziorem Grzymisławskim odbył się festyn rodzinny pod nazwą ,,Powitanie wiosny”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Śremski Sport pod patronatem burmistrza Adama Lewandowskiego.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Powitanie wiosny na Plaży Miejskiej w Śremie rozpoczęło się o godz. 14:00. Wydarzenie potrwało do godziny 17:00. W międzyczasie dzieci i rodzice skorzystali z różnych atrakcji.

Śremski Sport zorganizował różne gry i zabawy dla najmłodszych, np. przechodzenie przez poręcze. O godz. 15:00 uczestnicy obejrzeli pokaz łodzi motorowodnych, który przygotował Miejsko – Powiatowy WOPR w Śremie. Dzieci razem z Krzysiem Przyjemskim wspólnie zatańczyli do lecącej muzyki.

Koncert Krzysia Przyjemskiego umilił czas spędzony nad jeziorem. Mali uczestnicy bawili się na dmuchanym zamku oraz malowały twarz. Bańki mydlane także sprawiły przyjemność dzieciom. Do dyspozycji pozostawała bezpłatna sauna i bala – Sauna Lodowiec.

O ciepły poczęstunek zadbała Strefa Smaku. Festyn wsparła Komenda Powiatowa Policji w Śremie i OSP Pysząca.

Grzegorz Wiśniewski ubiegający się o fotel burmistrza przyszedł także na plażę. Towarzyszyły mu dwie maskotki – myszka Miki i Marshall z Psiego Patrolu.

Fotorelacja:

Zostaw komentarz