|

Runaway Drogbruk Junior czyli mega przeżycie dla dzieci

Runaway Drogbruk Junior
Dla dzieci bieg z przeszkodami był nie lada przeżyciem i wyzwaniem - fot. M.Fujak

Świetna frekwencja, rewelacyjna zabawa i mega przeżycie dla dzieci – tak w skrócie można scharakteryzować piątkowy bieg z przeszkodami – Runaway Drogbruk Junior.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Sportowe wydarzenie w ramach Dni Śremu 2023 (Urodziny Miasta) przeznaczone było z myślą o najmłodszych. W piątkowe popołudnie w Parku Miejskim im. Powstańców Wlkp. aż roiło się od dzieci, którzy licznie przybyli wraz z rodzicami. Łącznie na starcie stanęło blisko 600 małych sportowców gotowych do zmierzenia się z przeszkodami, które przygotowali organizatorzy, a byli nimi Runaway Drogbruk Junior, Śremski Ośrodek Kultury, Śremski Sport oraz gmina Śrem.

Dzieci począwszy od 2 latka do 13 latka z podziałem na dziewczynki i chłopców biegły w kategoriach: bąbel, kids i junior. Dopingowane przez rodziców miały nie lada atrakcję i mega przeżycie. Każdy uczestnik odebrał pakiet startowy w tym pamiątkową okolicznościową koszulkę, a na mecie czekał na nich super medal. Tego dnia zwycięzcami byli wszyscy uczestnicy, a uśmiechy zadowolenia dzieci i rodziców to dowód na to, że pomysł sprowadzenia do Śremu ekipy Runaway Drogbruk był strzałem w dziesiątkę i z pewnością warto takie wydarzenie w naszym mieście jeszcze powtórzyć.Warto dodać, że w imprezę zaangażowała się także firma REHAU, która była sponsorem Festiwalu Kolorów, który odbył się po biegu z przeszkodami.

Zostaw komentarz