100 tys. na letni wypoczynek dzieci i młodzieży. Kto dostał dotację?
fot. srem.pl/w śremskim ratuszu podpisano umowy na realizację zadania pn. „Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży, w szczególności z grupy ryzyka”
  • Home
  • Aktualności
  • 100 tys. na letni wypoczynek dzieci i młodzieży. Kto dostał dotację?

100 tys. na letni wypoczynek dzieci i młodzieży. Kto dostał dotację?

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W piątek, 14 kwietnia w śremskim ratuszu podpisano umowy na realizację zadania pn. „Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży, w szczególności z grupy ryzyka”.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Pod koniec marca, burmistrz Śremu wydał zarządzenie w sprawie udzielenia dotacji z budżetu gminy Śrem na realizację zadania publicznego w 2023 r. polegającego na organizacji wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży, w szczególności z grupy ryzyka.

Zadanie pn. „Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży, w szczególności z grupy ryzyka” realizować będzie siedem organizacji pozarządowych. Gmina przeznaczy na ten cel 100 000 zł. Poszczególne kwoty, przyznane danym organizacjom, powinny realnie wpłynąć na cenę organizowanych kolonii, półkolonii i obozów.Poniżej prezentujemy tabelę, w której przedstawiony jest podział środków na poszczególne organizacje pozarządowe, które w 2023 roku będą organizować letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży.

lista dotacja dla organizacji pozarządowych
fot. Gmina Śrem

Zostaw komentarz