Czempiń śmiertelny Wypadek
Do wypadku doszło zaraz po wyjeździe auta z łuku drogi / fot. KPP Kościan
  • Home
  • Aktualności
  • Śmierć w majówkę. 26-latka z gm. Czempiń rozbiła się na drzewie

Śmierć w majówkę. 26-latka z gm. Czempiń rozbiła się na drzewie

Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
11
+1
0
+1
1

W długi majowy weekend na terenie powiatu kościańskiego doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Na miejscu zginęła młoda kobieta, mieszkanka gminy Czempiń.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Smutne informacje dotarł do nas zza miedzy. W czwartek, 2 maja na lokalnej drodze Turew – Stary Gołębin doszło do śmiertelnego wypadku. W zderzeniu pojazdu osobowego z drzewem ucierpiała jedna osoba. Początkowo nie wiedziano, kim jest poszkodowana. Później policja potwierdziła jej tożsamość – w wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła 26-letnia mieszkanka gminy Czempiń.

Okoliczności tragicznej śmierci 26-latki są wyjaśniane przez kościańską policję. Na ten moment niewiele wiadomo. Policja informuje jedynie, że kierująca po wyjściu z łuku drogi, straciła prowadzenie nad pojazdem i wpadła w poślizg, uderzając bokiem, od strony pasażera, w jedno z przydrożnych drzew.Siła zderzenia była ogromna. Mazda dosłownie wbiła się w drzewo.

Na miejsce wezwano wszystkie służby ratownicze. Zadysponowano także helikopter LPR. Jednak zanim śmigłowiec wylądował na miejscu tragedii, został odwołany. Załoga naziemnego zespołu ratownictwa medycznego stwierdziła zgon poszkodowanej 26-latki.

Zostaw komentarz