Image

Zapraszają na Dzień Lubiatowa

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Otwarcie festynu zaplanowano na godzinę 15.50. Jednocześnie uruchomiona zostanie zjeżdżalnia „Psi Patrol” oraz tunel „gąsienica z przeszkodami”.

Między godziną 16.00 a 17.00 na letniej scenie w Lubiatowie swoje umiejętności zaprezentują przedszkolaki z Małachowa, Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Bielewo oraz mażoretki LKS Zawisza Dolsk.

O 17.00 rozpoczną się animacje dla najmłodszych „Przyjaciele Kubusia Puchatka”. W programie m.in. gry i zabawy „Witamy w świecie Danisławy – zabawna czarodziejka”.

Wzorem lat ubiegłych zorganizowany zostanie również Turniej Rodzin o Puchar Sołtysa Lubiatowa (godz. 19.30). Na scenie pojawią się także lokalni artyści: wokalistka Julia Majchrzak oraz saksofonista Kacper Kuderczak.

O 20.30 rozpocznie się majówkowa zabawa taneczna z zespołem Amigo Band, a o północy wypuszczone zostaną balony szczęścia. Zakończenie imprezy zaplanowano na godzinę 2.30.

Uczestnicy festynu będą mogli również skorzystać z oferty stoisk handlowych i gastronomicznych.

Organizatorem festynu jest Samorząd Mieszkańców Wsi Lubiatowo, Stowarzyszenie na rzecz wspierania aktywności lokalnej w Gminie Dolsk oraz UMiG Dolsk.

fot. materiał organizatora