|

Bokserski Memoriał już jutro w hali Śremskiego Sportu

Boks1
Już jutro kolejna, trzecia edycja bokserskiego Memoriału Powstania Wlkp. - fot. M.Fujak

W sobotę hala Śremskiego Sportu zamieni się w arenę zmagań bokserskich. Kibiców czekają bowiem emocje związane z III Memoriałem Powstania Wielkopolskiego im. Daniela Kręszyckiego. Wstęp na trybuny jest wolny.

To będzie prawdziwa bokserska uczta połączona z efektowną galą, która jako pierwsza uczci, a zarazem będzie promować obchody 100-lecia Wielkopolskiego Związku Bokserskiego. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa również z innego powodu. Będzie bowiem jednocześnie pojedynkiem – meczem pięściarskim pomiędzy kadrą Województwa Wielkopolskiego, a klubem Z Dublina – Cabra Boxing Klub. Tym samym zawody będą miały rangę imprezy międzynarodowej.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Śremu na trybuny i zapraszamy do kibicowania, a myślę, że będzie to świetne widowisko bokserskie – mówi Krzysztof Lewandowski ze ŚKB Warta. – Oficjalne otwarcie zaplanowaliśmy na godzinę 16.00, a po nim pierwsze pojedynki. W samo południe odbędzie się oficjalne ważenie i po nim będziemy dokładnie wiedzieć ile walk się odbędzie w ringu. Myślę, że nie mniej niż 14 – dodał.

E69cc50f 5273 4eef A8c5 4668aad71c6d
Reklama VW Berdychowski
Boks3

Wśród zawodników, którzy staną w ringu nie zabraknie reprezentantów Śremskiego Klubu Bokserskiego Warta. Będą to: Tymek Radziejewski, Lena Jankowiak, Mirka Lisovenko, Ivan Marov i Mikołaj Przydrożny. Ponadto w akcji zobaczymy zawodników takich klubów, jak: Olimpia Poznań, Sporty Walki Rawicz, Copacabana Konin, Skorpion Szczecin, czy Akademii Sportu Jakub Czaprowicz. Emocje gwarantowane.

Obserwuj nas w Google News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *