Efb91098 75be 4d7a 86a1 D8c5ab9b351a
II tura wyborów już 21 kwietnia./ grafika: R. Pawliński
  • Home
  • Aktualności
  • Jak wyglądała I tura wyborów? Poprosiliśmy o komentarz kandydatów na burmistrza

Jak wyglądała I tura wyborów? Poprosiliśmy o komentarz kandydatów na burmistrza

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

Za nami I tura wyborów. W II turze zmierzą się: Grzegorz Wiśniewski i Adam Lewandowski. Odbędzie się ona 21 kwietnia. Poprosiliśmy kandydatów o komentarz.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Czy mogę poprosić o komentarz w sprawie wyników po pierwszej turze? Jakie odczucia Panu towarzyszą? Czy jest Pan gotowy na drugą turę wyborów?

Grzegorz Wiśniewski

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować mieszkańcom za każdy oddany głos, zarówno na mnie jak i naszych kandydatów do Rady Miejskiej. Dziękuję bo to ogromny sukces naszego komitetu, 5885 głosów oddanych na moją osobę oraz 8 kandydatów, których wprowadzamy do Rady Miejskiej pozwala z wielkim optymizmem patrzeć na zmianę jaka się dokonuje. Razem z moją drużyną jestem gotowy do II tury wyborów i wspólnie z mieszkańcami widzimy szansę na bezpieczną zmianę na lepsze w całej gminie Śrem. Już teraz zachęcam wszystkich do udziału w II turze wyborów i oddanie głosu na moją osobę, za co z góry bardzo dziękuję.

Adam Lewandowski

Po niedzielnych wyborach przede wszystkim bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom gminy Śrem za udział w wyborach. Szczególne podziękowania kieruję do tych, którzy zagłosowali na mnie! 6896 mieszkańców wyraziło poparcie mojej osoby i mojego programu. Jest to wyraz ogromnego wsparcia i zaufania. Dziękuję!
W minionych latach zrealizowałem wiele projektów, inwestycji, zmian. Śrem jest gminą dla wszystkich – młodszych i starszych. Pozytywne działania i zmiany potwierdzają mieszkańcy w rozmowie, goście podczas wizyt, a ostatecznie 44% wyborców. W programie wyborczym na kolejną kadencję przedstawiłem pomysły na rozwój gminy – realne, uzasadnione potrzebami mieszkańców, możliwe do realizacji zarówno ze względów administracyjnych, jak i finansowych. Nie obiecuję przysłowiowych „gruszek na wierzbie”, jedynie pomysły, które można wykonać. Przed nami niecałe dwa tygodnie do drugiej tury. Działam dalej! Pracuję intensywnie, by przekonać wszystkich mieszkańców do oddania głosu 21 kwietnia właśnie na mnie. Już teraz proszę o głosy w drugiej turze!

Zostaw komentarz