Warta Astra Zapowiedz
Mecz Warty z Astrą Krotoszyn rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 13.00 - fot. M.Fujak
  • Home
  • Sport
  • Zmiana godziny meczu Warty z Astrą ze względu na Lecha Poznań

Zmiana godziny meczu Warty z Astrą ze względu na Lecha Poznań

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Z 15.00 na 13.00 zmieniona została godzina niedzielnego meczu Warty Śrem z Astrą Krotoszyn. To ukłon w stronę kibiców, którzy będą chcieli obejrzeć pojedynek Lecha Poznań z Pogonią Szczecin.


Berdychowski Kwiecien2 2024

W meczu 18 kolejki V ligi Warta Śrem podejmować będzie na własnym boisku Astrę Krotoszynb. W pierwotnej wersji mecz miał zostać rozegrany w niedzielę o 15.00. Dokładnie o tej porze przy Bułgarskiej rozpocznie się mecz Ekstraklasy pomiędzy Lechem, a Pogonią. Aby kibice nie musieli wybierać, czy w usiąść na Stadionie Miejskim w Śremie, czy też przed odbiornikami telewizora oba zespoły “dogadały się”, aby zmienić godzinę. W efekcie pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o 13.00.

Najbliższy rywal Warty – Astra Krotoszyn, zajmuje aktualnie 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Warta jest druga i ma na koncie 42 punkty (dwa mniej od lidera – Zawiszy Łęka Opatowska. Astra na wyjazdach ma bilans 3 zwycięstwa, 3 remisy, 3 porażki. Na wiosnę zespół z Krotoszyna przegrał na inaugurację z Zefka Kobyla Góra (1:2), potem zremisował na wyjeździe z Piastem Czekanów (1:1), a w minionej kolejce pokonał “u siebie” 3:1 Pelikana Grabów.

Trener Michał Mocek w niedzielnym meczu nie będzie mógł skorzystać z pauzującego za kartki Michała Wiśniewskiego, a także kontuzjowanego Michała Wojciechowskiego. Na urazy narzekają Kamil Szymandera, Mikołaj Berger i Piotr Szatkowski. Ich występy stoją pod znakiem zapytania.

Jesienią Warta wygrała w Krotoszynie 3:2. Jak będzie tym razem? Przekonamy się w najbliższą niedzielę.

Zostaw komentarz