5
Na końcowe rozstrzygnięcia w halowej Green Bike Lidze trzeba poczekać do 23 marca - fot. M.Fujak
  • Home
  • Sport
  • O tym, kto zostanie mistrzem Green Bike Ligi zadecyduje ostatnia kolejka

O tym, kto zostanie mistrzem Green Bike Ligi zadecyduje ostatnia kolejka

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Breeding Center udanie zrewanżował się LKS Lubiatowo za porażkę z pierwszej rundy i objął prowadzenie w rozgrywkach Green Bike Ligi. O kolejności miejsc na podium zadecyduje jednak ostatnia kolejka. W grze są aż cztery zespoły.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Tak ciekawej końcówki śremskiej „halówki” już dawno nie było. Przed ostatnią rundą w czołówce tabeli panuje ścisk. Pierwszą i czwartą drużynę dzielą bowiem zaledwie dwa punkty.

Do gry o mistrza wrócił Breeding Center, który pokonał 3:1 LKS Lubiatowo. Dotychczasowy lider wciąż może jednak zdetronizować rywali. Warunek jest jeden. Musi wygrać trzy ostatnie pojedynki, a w dwóch z nich zmierzy się z bezpośrednimi rywalami, tj. Znak Big Futsal i Instal Partner. Ten ostatni także ma szanse na tytuł i wszystko w swoich nogach. Podobnie, jak LKS Lubiatowo rozegra trzy mecze (w tym jeden zaległy) i jeśli odniesie komplet zwycięstw, to bez oglądania się na innych zostanie najlepszą drużyną Green Bike Ligi. Instal Partner czekają pojedynki z LKS Lubiatowo i Breeding Center. Ten ostatni zakończy sezon 2023/2024 i kto wie, czy nie będzie to bój o mistrza. Wszystko wyjaśni się 23 marca.

Wcześniej, bo w najbliższą sobotę poznamy triumfatora Pucharu Ligi.    

Zostaw komentarz