Pięściarze ŚKB Warta Śrem z udanym występem w Pile
Pięściarze ŚKB Warta Śrem z udanym występem w Pile / fot.: Boks Śrem
Zawodnicy Śremskiego Klubu Bokserskiego Warta wzięli udział w XII Turnieju im. Tadeusza Pietrzykowskiego w Pile. Rywalizacja odbywała się w dniach 11–14 czerwca 2026 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Gastronomicznych.
Podczas wydarzenia rozegrano XII Turniej im. Tadeusza Pietrzykowskiego oraz międzynarodowy turniej bokserski Round Robin z udziałem reprezentacji narodowych Polski, Włoch, Francji i Litwy.

ŚKB Warta Śrem reprezentowało pięciu zawodników: Iwo Chlebowski, Maks Sołtysiak, Dawid Szmyt, Ivan Marov oraz Borys Korcz. W Pile towarzyszyli im trenerzy Norbert Poręba i Paweł Chwiłkowski.
Reklama
Reklama
Turniej okazał się udany dla śremskiego klubu. Zawodnicy ŚKB Warta stoczyli łącznie osiem pojedynków, z których sześć zakończyło się ich zwycięstwem. Wyjazd był również okazją do licznych walk sparingowych, które pozwoliły młodym pięściarzom zdobyć kolejne doświadczenie.
Obserwuj nas w Google News



