Impreza w Amfiteatrze trwa i ma trwać do pierwszej w nocy!
Mowa o “Śrem Young Vibes Vol. 2”. W dowolnym tłumaczeniu to wielki festiwal młodych artystów.
Zaprezentuje się 18 zespołów i solistów – w sumie 40 osób w większości ze Śremu i okolic.
Sponsorem głównym działu KULTURA jest Mrówka Śrem:
To już druga edycja tego artystycznego przedsięwzięcia.
Głównym organizatorem jest śremskie Stowarzyszenie MO:ST i Klub Młodzieżowy.
Reklama
Jest też cała rzesza wolontariuszy.
To młodzi ludzie, którzy bezinteresownie, od wczesnych godzin porannych, wylewają siódme poty. Noszą ciężary, montują strefy, pilnują miliona technicznych szczegółów i robią to wszystko z gigantycznym uśmiechem na twarzy. Ich zaangażowanie, pasja i czysta, pozytywna energia pokazują, jak niesamowitą młodzież mamy w Śremie i jak bardzo chcą tworzyć coś wyjątkowego dla swojego miasta.
mówi Katarzyna Łeńska – Szewczak (lat 48)
Pani Katarzyna jest radną Rady Miejskiej w Śremie, na festiwalu występuje pod ksywką: “ciocia Kasia”.
Jak wyjaśnia nam główny reprezentant Stowarzyszenia MO:ST – Maciej Fabisiak (lat 50) – tego typu przedsięwzięcia mają za zadanie pobudzenie do aktywności młodych mieszkańców Śremu. W tym przypadku tych uzdolnionych muzycznie. W tym celu powstał też niedawno otwarty przy ulicy Popiełuszki – Klub Młodzieżowy.
Pierwszym wykonawcą był Marcin Mielcarek.
Planowane zakończenie imprezy nastąpi około godziny 1 w nocy z soboty 20 czerwca na niedzielę 21 czerwca.













