|

Impreza w Amfiteatrze trwa i ma trwać do pierwszej w nocy!

Mowa o “Śrem Young Vibes Vol. 2”. W dowolnym tłumaczeniu to wielki festiwal młodych artystów.

Zaprezentuje się 18 zespołów i solistów – w sumie 40 osób w większości ze Śremu i okolic.

To już druga edycja tego artystycznego przedsięwzięcia.

Głównym organizatorem jest śremskie Stowarzyszenie MO:ST i Klub Młodzieżowy.

2b53fb0e 7fa1 4c78 b3b3 5df688e52106

Jest też cała rzesza wolontariuszy.

To młodzi ludzie, którzy bezinteresownie, od wczesnych godzin porannych, wylewają siódme poty. Noszą ciężary, montują strefy, pilnują miliona technicznych szczegółów i robią to wszystko z gigantycznym uśmiechem na twarzy. Ich zaangażowanie, pasja i czysta, pozytywna energia pokazują, jak niesamowitą młodzież mamy w Śremie i jak bardzo chcą tworzyć coś wyjątkowego dla swojego miasta.

mówi Katarzyna Łeńska – Szewczak (lat 48)

Pani Katarzyna jest radną Rady Miejskiej w Śremie, na festiwalu występuje pod ksywką: “ciocia Kasia”.

Jak wyjaśnia nam główny reprezentant Stowarzyszenia MO:ST – Maciej Fabisiak (lat 50) – tego typu przedsięwzięcia mają za zadanie pobudzenie do aktywności młodych mieszkańców Śremu. W tym przypadku tych uzdolnionych muzycznie. W tym celu powstał też niedawno otwarty przy ulicy Popiełuszki – Klub Młodzieżowy.

Pierwszym wykonawcą był Marcin Mielcarek.

Planowane zakończenie imprezy nastąpi około godziny 1 w nocy z soboty 20 czerwca na niedzielę 21 czerwca.

Obserwuj nas w Google News

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *