|||

Kandydat na radnego posprzątał promenadę

430992131 682521960541564 3105395743886247279 N (1)
Sebastian Witasiak - kandydat na radnego miejskiego posprzątał promenadę. Fot: Sebastian Witasiak
Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
2
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0

Śmieci i wandalizm, to problem naszego miasta, z którym trudno sobie poradzić. We wtorek (12 marca) jeden z kandydatów do rady miejskiej zorganizował akcję sprzątania śremskiej promenady. Zachęca każdego do przyłączenia się do kolejnych akcji!


Berdychowski Wv

Kandydat na radnego miejskiego Sebastian Witasiak postanowił nie pozostawić tematu zanieczyszczenia promenady bez odpowiedzi. Zabrał ze sobą worek na śmieci oraz rękawiczki i we wtorek rano udał się na promenadę, aby zebrać śmieci. Jak sam młody kandydat Otwartego Samorządu podkreślił w swoim wpisie, znajdował przede wszystkim puste butelki po napojach alkoholowych, niedopałki papierosów, zanieczyszczenia z pobliskiej budowy oraz puste opakowania po napojach i przekąskach. Niestety wiele z nich leżało niedaleko umiejscowionych na promenadzie śmietników.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Nie była to pierwsza taka akcja młodego śremianina

Sebastian Witasiak razem z grupą innych działaczy Śremskiego Instytutu Historii sprzątali w przeszłości m.in. Park Miejski im. Powstańców Wielkopolskich. Podobnie w ubiegłym roku w październiku Sebastian razem z Wiktorem Chichłem posprzątali znajdującą się na promenadzie ławeczkę z Heliodorem Święcickim. Wtedy znajdowały się wokół niej pozostałości z pobliskiej budowy, takie jak styropian i różnego rodzaju folie.`

Witasiak zaprasza innych kandydatów do współpracy w sprzątaniu miasta

  Poznaliśmy finalistów konkursu o gen. Wybickim i symbolach narodowych

Sebastian Witasiak zapowiedział, że nie poprzestanie jedynie na promenadzie. Przedstawił ramowy plan kolejnych akcji sprzątania naszego miasta.

  • W czwartek 14.03 około godziny 17:00 Park im. Puchalskiego,

W przeszłości już informowaliśmy o regularnym zaśmiecaniu Parku Puchalskiego.

  • W piątek 15.03 około godziny 17:00 Park Śremskich Odlewników,
  • W poniedziałek 18.03 około godziny 17:00 Park im. Powstańców Wielkopolskich.

Młody polityk zaprosił również pozostałych kandydatów i mieszkańców do włączenia się do wyżej wymienionych akcji. Jak poinformował na swoim profilu:

Zachęcam również innych kandydatów do rady gminy Śrem, rady powiatu i sejmiku województwa wielkopolskiego do włączenia się! Razem zróbmy coś pożytecznego!

Sebastian Witasiak

Sebastian Witasiak przedstawił swoje propozycje dla mieszkańców gminy Śrem

Zostaw komentarz