|||||

Akcja ,,Przytul Pluszaka, Ratuj Bezdomniaka” na ulicy Wyszyńskiego w Śremie promowała adopcję zwierząt ze schroniska

Dsc 0245
W sobotę (9 marca) odbył się event ,,Przytul Pluszaka, Ratuj Bezdomniaka''/ fot. W. Kaptur
Co o tym sądzisz?
+1
2
+1
0
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Śremie odbyła się akcja promująca adopcję psów i kotów ze schroniska. Machające ogonki piesków, uśmiechnięte twarze uczestników i masa atrakcji. Tej inicjatywie zdecydowanie nie brakowało radości!


Berdychowski Wv

Fundacja Schronisko dla Zwierząt w Gaju oraz Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu zorganizowali wspólną akcję ,,Przytul Pluszaka, Ratuj Bezdomniaka”. Event odbył się w sobotę, 9 marca o godz. 12:00 i potrwał do godz. 16:00. Głównym celem tej inicjatywy jest ratowanie zwierząt oraz promocja przemyślanych adopcji psów i kotów.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

O godz. 12:30 rozpoczęła się prezentacja pt. ,,Adopcja w nowoczesnym schronisku”. Natomiast między 14:00, a 15:00 każdy uczestnik akcji mógł zasięgnąć porad behawioralnych u tech. weterynarii Grzegorza Kałużnego, który był również prelegentem prezentacji. Ponadto odbyły się warsztaty z szycia maskotek czy warsztaty z dekorowania ciasteczek. Każdy mógł również wziąć udział w sesji fotograficznej zarówno z maskotkami psów jak i pieskami ze schroniska. Wystawiono gajowe fotografie z możliwością zakupu. Były także dostępne różne stoiska z gadżetami, m.in. obrazkami zwierząt, breloczkami, kubkami. Nie zabrakło Kawiarenki Pod Psem czy Cukierenki Pod Kotem.

Fotorelacja:

Zostaw komentarz