Gmina Śrem ogłosiła przetarg na budowę drogi gminnej w Zbrudzewie
1 marca gmina Śrem podpisała umowę na budowę drogi gminnej w Zbrudzewie

Gmina Śrem podpisała umowę na budowę drogi w Zbrudzewie

Co o tym sądzisz?
+1
2
+1
4
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Czyżby budowa ulicy Brylantowej w Zbrudzewie doczekała się realizacji? Gmina Śrem podpisała wiążącą umowę na realizację inwestycji. Ile potrwają prace?


Berdychowski Kwiecien2 2024

Gmina Śrem podpisała umowę w piątek (1 marca) na realizację zadania ,,Budowa ulicy Brylantowej w Zbrudzewie”. Problem z ulicą w Zbrudzewie ciągnął się przez parę lat, a mieszkańcy go wielokrotnie zgłaszali. 30 listopada 2021 roku w świetlicy wiejskiej trwały pierwsze rozmowy z burmistrzem Śremu o czym pisaliśmy w artykule:

W Zbrudzewie powstanie ulica Brylantowa (tydzien.net.pl)Natomiast 18 stycznia 2024 roku gmina ogłosiła przetarg na budowę ulicy. Zamierzała przeznaczyć 3 mln zł na inwestycję.

Gmina Śrem ogłosiła przetarg na budowę drogi gminnej w Zbrudzewie – Tydzień Ziemi Śremskiej (tydzien.net.pl)

Wykonawcą zadania będzie Firma Produkcyjno – Handlowo – Usługowa Inwest – bruk Paweł Tomczyk. Firma wykona budowę drogi za 2 558 174.70 zł brutto. W ramach zadania wykonane zostaną m.in.:

  • utwardzenie nawierzchni
  • utwardzenie zjazdów do posesji
  • budowa chodników
  • budowa parkingów
  • budowa odwodnienia drogi

Burmistrz Śremu Adam Lewandowski poinformował, że pozostałe środki przeznaczone zostaną na inwestycję w oświetlenie budowanej drogi. Roboty powinny zakończyć się w ciągu 4 miesięcy.

1 Comments Text
  • Zostaw komentarz