||

Burmistrz Adam Lewandowski zainaugurował kampanię wyborczą

Adam Lewandowski
Urzędujący burmistrz Adam Lewandowski ogłosił swój start w wyborach. Będzie się starał o reelekcję / fot. arch. red. (M. Czubak)
Co o tym sądzisz?
+1
2
+1
8
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Adam Lewandowski, urzędujący burmistrz Śremu, potwierdził we wtorek to, o czym nieoficjalnie mówiło się od tygodni. Włodarz gminy będzie ubiegał się o reelekcję na stanowisku burmistrza.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Adam Lewandowski zainaugurował kampanię samorządową w… sieci. Urzędujący burmistrz Śremu w filmie opublikowanym w mediach społecznościowych zapowiedział swój start w wyborach na burmistrza Śremu.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

To pierwszy z kandydatów, który oficjalnie zapowiedział swój start w walce o fotel burmistrza.Startuję w kolejnych wyborach, by zrealizować wszystkie zaplanowane działania, by zakończyć to, co rozpoczęliśmy oraz zainicjować nowe działania dla gminy Śrem.

– mówi Adam Lewandowski.

Urzędujący włodarz zaprezentował też hasło wyborcze oraz kierunek, w jakim chce, aby gmina pod jego rządami w kolejnej kadencji podążała. „Pewna przyszłość” – to hasło wyborcze jak i cel, jaki Adam Lewandowski wyznaczył sobie i mieszkańcom gminy w nadchodzącej kolejnej kadencji.

Jeden komentarz

Zostaw komentarz