|

Porażka lidera i obrońców tytułu halowej Green Bike Ligi

Halowka Grzybek Lipski
Ekipa Grzybek-Lipski pokonała lidera tabeli - fot. M.Fujak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Niedzielne mecze halowej Green Bike Ligi przyniosły ciekawe rozstrzygnięcia. Drugiej porażki doznała ekipa LKS Lubiatowo. Nie straciła jednak pozycji lidera, bo po raz drugi w tym sezonie broniący tytułu Breeding Center musiał uznać wyższość Proxicomu. Do prowadzącej dwójki zbliżył się Instal Partner.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Po 12 kolejkach trzy czołowe zespoły Green Bike Ligi dzieli różnica jednego punktu. Prowadzenie zachowała ekipa LKS Lubiatowo, ale bez pauzującego za czerwoną kartkę Tomasza Malickiego i kontuzjowanego Filipa Marciniaka nie poradziła sobie z Grzybek-Lipski. Długo utrzymywał się bezbramkowy remis i zanosiło się na to, że specjaliści od remisów urwą liderowi dwa punkty. Tymczasem wyrwali nie dwa, a trzy, bo za sprawą Norberta Lipskiego zdobyli gola na wagę zwycięstwa.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

LKS Lubiatowo stracił tym samym okazję, aby zwiększyć przewagę nad Breeding Center. Ten wcześniej zamiast zrewanżować się Proxicomowi za porażkę 1:3 przegrał po raz drugi – tym razem 1:2. Bramki na wagę zwycięstwa dla Proxicomu zdobyli Bartosz Dolata i Mikołaj Sobiech.Proxicom dzięki tej wygranej miał szansę mocno przybliżyć się do czołówki, ale przegrał 2:4 ze Znak Big Futsal. Ten z kolei także mógł wskoczyć na podium, ale w bezpośrednim pojedynku poległ 2:4 z Instal Partner. Ten nie bez kłopotów w takich samych rozmiarach pokonał także Ucho Prezesa i dzięki temu odskoczył na cztery „oczka” ekipie Znak Big, a zbliżył się na punkt do Breeding Center i na dwa do prowadzącego LKS Lubiatowo.

Halowka Hajmat Mar Trans

Obok Instal Partner sześć punktów dopisał także Mar-Trans. W dwóch meczach zaaplikował rywalom aż 10 goli. Najpierw rozgromił 6:1 Futsal Radzewo, a potem rozprawił się 4:1 z Hajmat Sport.

Nie przypadkowo o ekipie Grzybek-Lipski mówi się, że to specjaliści od remisów. Po wygranej z LKS Lubiatowo podzielili się bowiem punktami z Hajmat Sport. Padł wynik 2:2 i był to ich 6 remis.

Kolejne pojedynki zaplanowano na 25 lutego.

WYNIKI 11 i 12 KOLEJKI

BREEDING CENTER – PROXICOM 1:2
ZNAK BIG FUTSAL – INSTAL PARTNER 2:4
UCHO PREZESA – BREEDING CENTER 2:7
PROXICOM – ZNAK BIG FUTSAL 2:4
INSTAL PARTNER – UCHO PREZESA 4:2
GRZYBEK-LIPSKI – LKS LUBIATOWO 1:0
FUTSAL RADZEWO – MAR-TRANS 0:6
HAJMAT- GRZYBEK-LIPSKI 2:2
LKS LUBIATOWO – FUTSAL RADZEWO 6:1
MAR-TRANS – HAJMAT 4:1

Zostaw komentarz