||

Ukradł przyczepę, został skazany i się ukrywał. Śremianin wpadł w Gostyniu

Policjantka przytrzymuje za rękę aresztowanego mężczyznę
fot. ilustrujące/archiwum policji
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Gostyńscy policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym za kradzież.


VW_Berdychowski_400_150(1)

35-latek, mieszkaniec powiatu śremskiego, był poszukiwany od listopada 2023 roku po tym, jak unikał odbycia kary 12 miesięcy pozbawienia wolności, nałożonej przez sąd w Śremie za dokonanie kradzieży.


Dominik Sworowski
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Po niestawieniu się w zakładzie karnym został za nim wystawiony list gończy. Policjanci prowadzący sprawę systematycznie gromadzili informacje dotyczące możliwego miejsca pobytu poszukiwanego mężczyzny, co doprowadziło do ustalenia jego lokalizacji i ostatecznie zatrzymania poszukiwanego.Działania policjantów były skuteczne, co zaowocowało zatrzymaniem 35-latka na terenie Gostynia. Po zatrzymaniu został on przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał nałożoną na niego karę pozbawienia wolności przez okres 12 miesięcy.

Sprawa kradzieży przyczepy dotyczy wydarzeń, jakie rozegrały się w lutym tego roku na jednym z niestrzeżonych parkingów na Jezioranach. W lutym zgłoszono kradzież przyczepy, a na początku marca złodziej był już w rękach policjantów. Od razu przyznał się do wszystkiego. Skradziona przyczepa wróciła do prawowitego właściciela.

Zostaw komentarz