||

Centrum Integracji Społecznej otrzymało samochód oraz warsztat z narzędziami!

Img20240130130658 Easy Resize.com
Przedstawicielka Zarządu Województwa Wielkopolskiego Paulina Stochniałek symbolicznie przecina wstęgę. Fot: Sebastian Witasiak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Centrum Integracji Społecznej działające przy Fundacji na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem otrzymało nowy samochód, a także warsztat, w którym znalazły się potrzebne przy różnych pracach narzędzia. We wtorek 30 stycznia o godzinie 13:00 odbyło się oficjalne otwarcie warsztatu i zaprezentowanie nowego pojazdu.


VW_Berdychowski_400_150(1)

We wtorek o godzinie 13:00 na parkingu przy Schronisku dla Ludzi Bezdomnych w Nochowie odbyło się oficjalne zaprezentowanie najnowszych nabytków Fundacji na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem i Centrum Integracji Społecznej. Na zakup nowych sprzętów i pojazdu fundacja przeznaczyła około 30 tysięcy złotych z własnych funduszy. Zakup został dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Kwota dotacji wyniosła 148 861 złotych.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

W trakcie prezentacji byli obecni przedstawiciele władz samorządowych

Na prezentacji oprócz członków Fundacji na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem na czele z prezesem Hieronimem Bartkowiakiem, mieszkańców lokalnego schroniska i przedstawicieli lokalnych mediów pojawili się: burmistrz Śremu Adam Lewandowski, starosta śremski Zenon Jahns, a także Paulina Stochniałek – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, która dokonała oficjalnego przecięcia wstęgi przy asyście burmistrza i starosty.Co zostało zakupione i wybudowane?

  • dziewięcioosobowy samochód – Ford Transit Custom,
  • garaż na narzędzia,
  • rębak do gałęzi,
  • glebogryzarkę,
  • nożyce spalinowe,
  • kosiarkę.

Wspomniane narzędzia i samochód pozwolą na wykonywanie prac zleconych w ramach przetargów, dzięki którym fundacja i CIS mogą się utrzymywać

Zostaw komentarz