||

32. Finał WOŚP w Książu Wlkp. – plan dnia

WOŚP Książ Wlkp.
Główne wydarzenia na 32. Finale WOŚP w Książu Wlkp. zaplanowane są od godz. 16 / fot. arch. CK Książ Wlkp.
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Rozpoczynamy ostatnie odliczanie do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rynku w Książu Wielkopolskim!


VW_Berdychowski_400_150(1)

Tradycyjnie będzie to wydarzenie pełne muzyki, tańca i zabawy. Organizatorzy zapewniają, że „Jaka to melodia” obowiązkowo znajdzie się w programie!


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Sztab wolontariuszy w Książu Wielkopolskim wierzy, że rynek wypełni się po brzegi orkiestrowymi sercami, a razem z uczestnikami uda się zebrać fundusze na sprzęt do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc, z jakimi mali i duzi pacjenci na oddziałach pulmonologicznych zmagać się muszą po pandemii COVID-19.32. Finał WOŚP. KRÓWKAmała Śrem – licytacje Allegro

Oprócz tego planowane są licytacje przedmiotów, które ciągle napływają. Wolontariusze WOŚP w Książu Wlkp. przygotowali tradycyjny taniec belgijski, który będzie prezentowany w tę niedzielę. Dodatkowo na scenie pojawią się strażacy-ochotnicy ze swoim pokazem, a zwieńczeniem szalonej niedzieli będzie tradycyjne światełko do nieba.

Oprócz wolontariuszy można również przysłowiową złotówkę wrzucić do jednej ze stacjonarnych puszek ksiąskiego sztabu.  W terenie znajduje się stacjonarnych puszek WOŚP, do których można się dorzucić. Znajdziecie je w Książu Wlkp., Mchach i Chrząstowie. Można również datki na Orkiestrę wpłacać poprzez eskarbonkę.

Całą imprezę muzycznie poprowadzi DJ Mateoo. Start zaplanowany jest na godz. 16.00 na ksiąskim rynku. Szczegóły na poniższym plakacie.

Wosp 2024 Plakat Glowny Ksiaz Wlkp
Plan wydarzeń WOŚP w Książu Wlkp. / mat. organizatora

Zostaw komentarz