||

32. Finał WOŚP. KRÓWKAmała Śrem – licytacje Allegro

WoŚp Śrem 32 Finał Aukcje Allegro
KROWKAmała Śrem przygotowała aukcje Allegro w ramach 32. Finału WOŚP. Co w nich znajdziemy? / źródło: KRÓWKAmała Śrem
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie grał również w powiecie śremskim. Jak zwykle także nie mogło zabraknąć krówkowych licytacji. Sprawdźmy, co aktualnie cieszy się największą popularnością licytujących.


VW_Berdychowski_400_150(1)

KRÓWKAmała Śrem na aukcje WOŚP wystawiła 20 przedmiotów. Pośród nich znajdują się kubki z minionych finałów – czyli gratka dla kolekcjonerów, książki znanego satyryka Krzysztofa Dauszkiewicza (Meneliki nowe, Jak płynie wódeczka) oraz jego płyta Na bezdrożach.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Jest też coś dla miłośników tatuowania ciała. Na aukcję wystawiono dwa vouchery o wartości 300 zł każdy na tatuaż w Studiu Tatuażu „Złoty Pies” w Śremie. Pozostając jeszcze w klimatach branży beauty, zlicytować można również voucher na facemodeling, przekazany przez Emi Place w Śremie.Wernisaż prac pt. ,,Malujemy sercem III” w śremskiej bibliotece

Póki co największą cenę uzyskuje licytacja vouchera na klimatyzację wraz z usługą montażu o wartości 4 000 zł przekazany przez Michała Wawrzyniaka z firmy KLIM-EL. W chwili publikacji materiału cena aukcji wynosiła 2550 zł.

Z kolei 1225 zł (aktualna oferta) wylicytować można obóz jeździecko-tenisowy Dwór Andrzejówka.

Fani dobrej muzyki, a w szczególności miłośnicy Tomasza „Titusa” Pukackiego z zespołu Orgasmatron, mogą wylicytować oprawione zdjęcie muzyka w rozmiarze 50x70cm, które zostało zrobione przez Piotra Pieczykolana podczas ksiąskiej imprezy Książ Rock Zone. Sam muzyk podpisał fotografię. Unikatowość zdjęcia polega na tym, że jest to jedyny egzemplarz.

Powyższe to tylko kilka przykładów ze śremskich aukcji. Wszystkie je znajdziecie w tym miejscu.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra pod hasłem „Tu wszystko gra OK!”. Cel 32. Finału WOŚP to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 28 stycznia. Licytacje Allegro będą otwarte jeszcze przez 10 dni. Aukcje zakończą się 28 stycznia o godz. 22.

2 komentarze

Zostaw komentarz