|

Śremskie służby zagrają z WOŚP! Co przygotowały?

WoŚp Śrem Policja Z Aktywnym Udziałem
Sierżant Pyrek również będzie aktywnie brał udział w śremskim finale WOŚP / fot. KPP Śrem
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Po latach przerwy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy również z aktywnym udziałem przedstawicieli służb mundurowych – także w Śremie. Żeby do doszło, potrzebna była zmiana władzy w kraju.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Miło jest poinformować, że 32. Finał WOŚP w Śremie odbędzie się przy aktywnym udziale Komendy Powiatowej Policji w Śremie, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Śremie oraz miejscowej jednostki wojskowej. To coś, czego śremianie nie wiedzieli od lat, a jest czymś, co przez wiele finałów było nieodłączną częścią WOŚP.


Dominik Sworowski
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Czego możemy spodziewać się po wielkim powrocie służb mundurowych do wspólnego orkiestrowego grania?– Wspólnie z Zespołem Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego, śremska Policja zaprasza też do Hali Targowej Kupiec. Tam będzie stoisko policyjne, w ramach którego policjanci wspólnie z uczniami „Hipolita”, będą wykonywali okolicznościową daktyloskopię oraz zdjęcia, nie do naszego policyjnego, ale do Waszego rodzinnego albumu.

– podaje podinspektor Ewa Kasińska, oficer prasowy KPP w Śremie.

Lokalna komenda ma jeszcze jedną atrakcję, wyjątkową. Komendant Jądrzak zdecydował się na wystawienie na licytację swojego fotela. Nie dosłownie, rzecz jasna, ale w przenośni. Kto wyga licytację, ten na jeden dzień zostanie komendantem KPP w Śremie. – Zwycięzcę licytacji zapewniamy, że to będzie bardzo ciekawy, niezapomniany dzień – mówi podinsp. Kasińska.

PSP w Śremie bardziej skromnie zapowiada swoją obecność na śremskim finale. – W tym roku na targowisku rozstawimy się ze sprzętem strażackim – mówi mł. kpt. Piotr Michalski, oficer prasowy straży pożarnej w Śremie.

Niemniej warto będzie odwiedzić strażackie, całkiem pokaźne stoisko. Będą tam m.in. trzy wozy bojowe i inny sprzęt do ratowania życia, zdrowia oraz mienia, który straży wykorzystują w codziennej trudnej pracy.

32. Finał WOŚP. KRÓWKAmała Śrem – licytacje Allegro

Swoje stoisko będą mieli również wojskowi. Także oni przygotowują się do finału i zaprezentują najnowszy sprzęt wojskowy wykorzystywany w jednostce.

Naturalnie także, siły policyjne oraz strażackie będą strzegły bezpieczeństwa wszystkich uczestników niedzielnego wydarzenia.

Zostaw komentarz